Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Csorba-tó
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel FIS - pályaszállás Csorba tó síközpont mellett, wellness szolgáltatásokkal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kócz
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csorba-tó
2023.01.04. 19:40
Amúgy Lomnicról mentem át délben Csorba-tóra, hogy változatosabb legyen az aznapi síelésem. 23 km-re van Lomnic Csorba-tótól, ami oda és vissza is kevesebb értékű üzemanyaggal megjárható mint a parkolás ára. Aztán meg ha így nem volt kedvem Csorba-tónál síelni, akkor minek maradtam volna ott? Visszahajtottam Lomnicra, közben kipihentem a délelőtti mozgást és zárásig ott síeltem.
Esetleges bármiféle anyagi hátrány miatt is, nekem jobb érzés volt otthagyni azt a balkáni állapotokat mutató helyet és nyugiban átautókázni Lomnicra. Végül is azért mentem, hogy jól érezzem magam és ebben nem volt benne az, hogy fizetek a parkolásért, na meg még gyalogolok több száz métert a sípályához léccel a vállamon, majálisi hangulatot idéző tömegben. Lomnicnál kb. 30 métert kellett gyalog megtennem a hóig és már csatolhattam is. Ha figyelmesebben választom meg a parkolóhelyet, akkor talán még a kocsiból egyből a hóra is kiléphettem volna. :-)
Előzmény: (bouquetk 217020)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.