Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Atomic szakértőktől kérnék segítséget

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Atomic szakértőktől kérnék segítséget
2013.11.29. 09:40
,,Bárhogy is volt..."
Vagy van mert a D2-ők és a Ti SL-ek nyíltak szépen szét felé még a nem oly távoli múltban is...
Nem kell nagy szakértőnek lenni ,hogy lássa az ember a maci által szétvágott léc és egy famagos gyártása között nagyságrendi ár eltérés van, a jó minőségű fa drága és macerás anyag, sokáig kell szárítani(vagy szárító kamrában kell kezelni) beépítés előtt, sok lépcsős folyamat a tömbösítés ragasztás, préselés, marás egyebek, ez a műanyag léceknél nincs, és ha a gyártását kiszervezzük Bulgáriába vagy Ukrajnába akkor még olcsóbb...
A pénzt inkább a marketing gőzhengere költik, megveszik a jó versenyzőket akik dobogókra állnak, a fogyasztó ezt látja és azonosulni akar a győztesekkel ezt lovagolja meg cég szerintem igen ügyesen.
A fogyasztói tömegek mennyire tudatosan vásárolnak, témába meg ne menjünk nagyon bele.
Az évenkénti Atomiic életérzéssel való azonosulási vágyad meg a Te magánügyed! :-)
Már nem annyira rövidke életem alatt két ilyen a képen is látható esetről hallottam és mind a kettő ugyan annál a márkánál fordult elő, ugye nem kell leírnom a gyártó nevét...
Előzmény: (huligan 163068)
törött síléc
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.