Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Wetterpanorama

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Wetterpanorama
2007.02.05. 14:40
Azt hittem eddig, hogy csak én vagyok ilyen wetterpanoráma mániás, ezért nem indítottam fórumot, de örülök, hogy másokat is foglalkoztat a téma. Én ős panorámás vagyok, mert először 1993-ban (lassan 14 éve), a 3Sat-on láttam meg ezt a műsort és azóta betegesen nézem. Sajnos nincs digitális műholdvevőm, ezért analógon nézem reggelente, de a TW1-en majd egész nap megy, ami viszont csak digitálison látható. Ezért örültem meg, hogy a Duna II-őn megy a Hungarorama de a bosszantó az, hogy interneten nézhető egész nap a műsor, csak arra az 1 órára nem, amikor a Hungarorama megy... Persze egy ideig ment de aztán levették. A TW1 honlapján is sokáig néztem, de onnan is levették, nyílván valami jogi ügy miatt. Ami a Feratel oldalát illeti, meg azt a kb. 10 másodperces streaminget, szerintem fos és nem is élő. Sajnos kissebbségben vagyunk, ezért nem érdekli a műsorszórókat, hogy az előfizetéses csomagokba betegyenek ilyen műsort közvetítő televíziós csatornákat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.