Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
holotron9323
75 élménybeszámolót írt
75
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?
2007.02.05. 15:30
Látom nagyon mereven elzárkóztok egy szerbiai boszniai macedóniai crnagorai sízéstől. Én már egy ideje írogatok szerb fórumokra szerbül (van egy pár barátom akik tudják a nyelvet mert ott éltek de sajnos nem síelnek), és igen készségesen válaszolgatnak. Durva megynyilvánulást nem tapasztaltam. A barátaim visszajelzése alapján, de a fórumról is megerősítették páran, nincs semmi gond a szerbekkel. Persze a rendőrök más tészta, de állítólag kicsit javult a helyzet, vagy leglábbis javulóban van. Én most a vonattal lejutni dolgon töröm a fejem, pontosabban hogy találjak ott valakit aki az állomásról a szállásig mikróbusszal kiszállít, egyébként ilyen módon kopaonikra is ki lehet jutni vonattal, bár ott jóval messzebb van az állomástól a pálya, és ennek megfelelően drágább lehet a tarifa, de minden csak alku kérdése.
Nézzétek, én már megcsömörlöttem az ipari síturizmustól ami ausztriában, szlovákiában, szlovéniában, olaszországban, franciaországban megy. Hiányzik a változatosság, új hegységekbe akarok menni. A tátra és az alpok már sokszor volt, most kipróbálnék valami mást. Az egész múlt rendszerben korlátozták a jugoszláviába jutást, mi is mindig csak szabadkáig mentünk, ez felkeltette a kiváncsiságomat az azon túli részek iránt, és ez a kiváncsiság még erősebb lett mikor megtudtam hogy jugoszláviában is lehet síelni. Szerintem érdemes lenne legalább egyszer egy jahorinára vagy kopaonikra rászánnotok magatokat, az előbbi ráadásul olimpiai pálya volt!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.