Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?
2007.02.18. 05:44
Holotron, ha új kalandra vágysz, tudom ajánlani Erdélyt: http://www.turul-panzio.ro

Egy jóbarátomé ez a panzió, mögötte lehet síelni, és ha szerencséd van (vagy peched...), még medvét is láthatsz. :)

Egyébként én is úgy vagyok a síeléssel, hogy évente jó esetben eljutok kétszer egy hétre, meg 3-4 hosszúhétvégére. A hosszúhétvégéknél még oké, ha nem úgy sikerül (nincs hó, rossz a szállás, egyéb problémák), ahogy szeretné az ember, de az egyhetesnél már tényleg olyan helyre megyek csak, ahol kicsi a valószínűsége az ilyen-olyan problémáknak. Olyan helyen pedig elvből nem szívesen költök egy forintot sem, ahol egy pillanatig is úgy érzem, hogy hülyére vesznek. Én Szerbiában csak átutazóban voltam Törökország felé több mint 10 éve, de soha nem felejtem el a szívózást a határon, és a folyamatos rendőri szívatást útközben. Megállítottak útközben és addig nem engedtek tovább, amíg nem kaptak valamit. Fel kellene fogniuk, hogy versenyben vannak jópár más országgal a turistákért, és az nem elég, hogy a pályán kedvesek, csak éppen odafelé és hazafelé elmegy az egésztől a kedved.

h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.