Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
holotron9323
75 élménybeszámolót írt
75
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?
2007.02.19. 16:07
Látom hogy rettentően idegenkedtek a balkántól, az egyik ismerősöm mondta hogy tavaly járt szerbiában és nem volt semmi gond. Síelni nem visz ki oda mert ő csak túrasízik, és azt mondta előbb fogyjak 8 kilót, akkor hajlandó csak kivinni. Egyedül nem tudok menni mert az angol sem megy nemhogy a szerb, vagy bármi más nyelv. Valaki nem lenne hajlandó kivinni kopaonikra vagy bukovelbe egy napra, ha fizetem a benzint és a bírságokat ? Igazából nekem segítségre van szükségem hogy nyugateurópán és szlovákián kívül kijussak még máshova is síelni. Nyelvtudás híjján még szállást sem tudnék keríteni. A családomban és az ismerettségi körömben senki nem támogatja hogy nyugateurópán és szlovákián kívül menjek síelni. Mindeki csak ezekbe az országokba hajlandó. Szerintem az ukrajnai bukovel, a szerbiai kopaonik, a boszniai jahorina nem annyira világvégi helyek, hogy ne tudna valaki kivinni egy hétvégére! Nem hiszem el hogy ebben az országban nincs olyan ember aki segítene nekem!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.