Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Élen síelés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Élen síelés
2011.02.06. 20:59
Gabóca, ami a lécválasztást illeti, hidd el van benne logika :D

1. mivel leginkább örömsízéshez ezáltal valamenynire változatos síeléshez keresek lecet, továbbá nyitástól zárásig felhasználásra, nem gondolnám hogy egy 192-es / R:huszonakárhány vagy attól hosszabb ha egyáltalán van olyan gyári gs léc lenne a legmegfelelőbb. boltiból általában 184cm a plafon a palettán.

2. olyan lécre van szükségem aminek kiemelkedő a stabilitása és az éltartása, nem büntet halálra, túrtabb páyláln is kiváló teljesítményt nyújt, erre a célra az sx b5-től szerintem kevés jobb választás van.

3. és a legfontosabb hogy, nem szerettem volna vagyonokat költeni, ezáltal igencsak leszűkül a választék.

persze elismerem hogy ebben van kompromisszum, de elhanyagolható mértékben szerintem. nem mondom hogy nem lenne jobb ha még volan benne plussz 10 centi de egyrészt olyan sí nem létezik ebben a kategóriában, másik meg hogy akkor az más helyzetekben jelentene hátrányt.

és ehhez a megoldáshoz is 1 évig kellett vadásznom itt a használt lecek közt. a te blizzardod is kiváló megoldás lett volna, most így utólag visszagondolva, talán!! jobban jártam volna, viszont az atomicot mivel ki tudtam próbálni és olyan szinten teljesített amit az én maximalista elvárásom megkövetelt, nem volt nehéz a döntés, és árban is ugyanott vagyok így.

remélem így már érted, bár nem hiszem hogy nagyon magyarázkodnom kellene...
Előzmény: (gaboca 108137)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.