Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ne add el a bérleted!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ne add el a bérleted!
2007.02.20. 15:25
Kérdés, hogy hogyan bizonyítják, hogy a tied/nem tied a bérlet? Ha jól tudom nem vagyok köteles megtartani a cetlit, amit a pénztár ad.
Másrészt, amennyiben a reális oldalát nézemn, soha nem értettem miért nem átruházható egy bérlet, hiszen a limiter úgyis bent van a rendszerben, tehát az nem működik, hogy ugyanazt a bérletet pl. hátraadom a sorban miután én bementem a léptetőkapun, hiszen el kell telnie közben egy lesiklásnyi időnek - ebben az esetben pedig pl. ha adott egy napijegy és délelőtt x, délután pedig y használja, az szerintem a felvonótársaság szempontjából gyakorlatilag tökmindegy - persze profitmaximalizálást nézünk, akkor x-nek és y-nak is egy-egy napijegyet, vagy félnapos jegyet kellene vásárolnia sokkal több pénzért. Üzlet-üzlet-üzlet...
(Bezzeg a régi szép időkben szlovákiában, csak intettél a felvonósnak, hogy "dvá krát" és máris kettőt lyukasztott a jegyen, hogy ketten csúszhassunk (pl egy tizes jeggyen ketten ötöt, nem kellett két tizes jegyet venni).
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.