Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Innerkrems
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bebe
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Innerkrems
2010.02.28. 09:54
Sziasztok!4 napja értünk haza Innerkremsből,jobbanmondva Milstattból,mert ott volt a szállásunk.Először talán leírnám a szállást.1.nap mikor odaértünk 4ÓRÁRA,nem engedtek minket be a "takarítás miatt",valamint még pluszba 5€-t elkértek a takarításért,így a szobalányok "gyorsasága" miatt még egy plusz órát a buszban kellett ülnünk.Viszonylag a szálló belülről szép.Egy ősrégi lift fogadott minket,egy magyar nővel mellette,aki kijelentette hogy ha nem muszáj ne használjuk..Ezen kicsit felháborodott mindenki,hiszen ha reggel siet a buszhoz,vagy ha este végre pihenni akar senki nem fog a lifttel játszadozni.Kiderült hogy mi a 4.emeleten leszünk a 41.szobába.Ezzel nem is lett volna gond..csakhogy a lift CSAK A HARMADIK EMELETIG VAN BEÉPÍTVE!!!!A szoba szép volt.de nem mondanám rá hogy gyönyörű.Viszont hazudnék ha azt mondanám hogy a kilátás szép volt.Mert a kilátás egyenesen gyönyörű volt.Szépen kipakoltunk és lementünk vacsorázni!A vacsora...a leves nem volt olyan rossz,a hús első nap még tűrhető volt..de a desszert..egy nagy barna kupac volt mintha odaszrtk volna.Második naptól a vacsorák ugyanolyan szarak lettek,alig evett mindenki..Azonkívül nyilván ettünk,de nem sokat..A szállásban viszont voltak apróbb hibák:mint például hogy a franciaágy feletti olvasólámpának az egész belseje(értem ezt a körtére és a csavarjára)kivolt jőve a lámpának a testéből.A körte és a menete ott lógott a fejem felett,és akár nyugodtan agyon is rázhatott volna.Még szerencse hogy volt nálunk ragasztószalag a léceknek.A zuhanyzásnál(kád volt.ezt sem értettük hogy miért kád van,de ez nem zavart minket örültünk is neki)szóval a vizzel én csak negyedóráig szórakoztam(és nem csak én a csoportunkból,hanem rajtunk kívül vagy még 22 ember).Hogy miért?Egyszerűen nem lehetett beállítani a meleg és a hideg víz közötti hőmérsékletet.Egyszer a víz forrázott mászzor fagyasztott és nem túlzok.Azonkívül a kád eresztett és a WC is egy helyen.A Wc-nk nem vitte le a cuccot...De ha ettől mind eltekintenénk se lenne jobb a véleményem a SEEWIRT HOTELről.Ugyanis az utolsó nap a szobák levonásait EGY ICIPICIT elszámolták.Tőlünk 12€-t vontak,és csakis azért,mert 4 ágyas szobát kaptunk 3-man.Én és a mamám vittünk saját ágyneműt a barátnőm viszont hálózsákot hozott.Ezért tőle levontak 6€-t majd arról az ágyról,amin senki nem aludt arról is levontak az ágynemű hiányáért 6€-t.Majd a másik szobában az egyik utazótársunktól egy centet sem vontak le a hálózsákos problémáért,valamint amikor megkérdeztük hogy miért vonták le a plusz 6€-t a nem használt ágyra a válaszuk nagyon egyszerű volt:mert.
Hát a véleményem nem igazán jó a Seewirt Hotelről.SŐT...

Az innerkremsi síelés viszont annál inkább tetszett.A felvonók nagyon jók voltak(Kétüléses,négyüléses és egy csákányos)Sokan hiányolták a tányéros felvonót,főleg a kezdők.De a problémát megoldottuk.Igazán csak az a baj,hogy a pályák számait nem jegyeztem meg,így csak tájolás alapján tudom leírni!A piros pálya(számomra)nagyon húzós volt..legalábbis az eleje.Ahogy kiszáltunk a 4ülésesből mindjárt jobbra nagyon meredek volt.Itt nagyot is estem.
majd innen balra is ellehetett kanyarodni,ami nem volt olyan meredek.Itt pedig elütöttek..xd.
A kék pálya marad számunkra az örök kedvenc.egyszerűen fantasztikus volt,a dombos-völgyes részeivel,és nagyon-nagyon élveztük.Pihenés nélkül ültünk be újra az oda felvivő felvonóba.Ami talán még nagy nyomot hagyott bennem,jóértelemben a a gyerekpályán az ugratók,ami nem éppen kezdőkenk készült,így nem is értettük azt mért pont oda rakták,bár igaz hova rakhatták volna.Azon nagyon sokat ugratunk,sőt még kisebb magyar gyerekeket is úgymond TANÍTOTTUNK!!!Igazából csak felsegítettük őket ha elbotlottak és megmutattuk hogy hogyan tartsák a lécet.Szerintem Innerkrems nagyon szép hely,a felvonóból főleg a kétülésesből egy mesebeli látvány tárul elénk.
A szállás amennyire lehangolt a síelés annyira tetszett.

Ha valakinek bármilyen infó kell Innerkremsből írjatok nyugodtan!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.