Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Val d'Anniviers: Vercorin, Chandolin, Grimentz-Zinal

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Val d'Anniviers: Vercorin, Chandolin, Grimentz-Zinal
2021.03.23. 23:00
Igazad van. 3 síterep megismerése után, ami hivatalosan 1-nek számít, nem szabad messzemenő következtetéseket levonni Svájcra vonatkozóan, de ezek is Svájcban vannak. Lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam és egész Svájcra volt érthető a fanyalgásom, de bevallom én ezektől a terepektől is kicsit többet vártam infrastrukturában, mivel a köztudatban az él Svájcról, hogy maga a símennyország és ezt mindenhol elvárná az ember. Pl. az általad is említett síbuszok is tisztára kaotikusak voltak, nem beszélve a parkolásról. Mi is gondolkodtunk, hogy nem kocsival kéne átmenni a másik két síterepre, de hamar elvetettük az ötletet pont azért amit te is leírtál. Vagy pl. elég csalódás volt a síterepek közti utak állapota. Szűk, kátyús, repedezett, tele sziklaomlással. Egyébként több síterepet is megnézve Svájcban elég magas a húzós liftek aránya, na ez azért nem a kényelem irányába mutat. Biztosan akad több hipermodern, fullextrás terep is de amíg azokat nem próbáltam addig csak azok alapján tudok véleményt formálni amit tapasztaltam. Az értékeléseddel pedig teljesen egyetértek én is 3-as 4-es között hezitáltam. Végül a táj gyönyörűsége, a pályák csúcsminősége mind a 3 terepnél a 4-es felé billentette a mérleg nyelvét.
Előzmény: (Tobi 212151)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.