Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Explosiv - a magyar sílécmárka

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
raszi
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Explosiv - a magyar sílécmárka
2011.02.10. 14:04
Szerintem jó döntés lenne, de azért nézd meg alaposan a megvásárolandó lécet. Mint már írtam, nekem is, sőt a feleségemnek is Explosiv léce van és meg vagyunk vele elégedve. (A feleségemnek még a régi Orchidea Lady Space van.) Mielőtt rátérnék egy kis fanyalgásra meg kell erősítenem tapasztalatomat, nekem nagyon bejön és a feleségemnek is!
Szóval a Victory Lady valószínűleg tényleg jó lesz és az ára is elfogadható, ami Victory sl-nél már nem biztos, hogy így van. (Persze nem tudom nem síeltem még vele.) Visszatérve a női változatra, sajnos adatait nem tudom összehasonlítani a régebbi típussal, mert a régi lécek (már mint ami nem Victory)úgy eltűntek a netről és a Explosiv honlapjáról mintha ott sem lettek volna. Ez egy kicsit fura nekem. Nem túl jó reklám, a régi még eladatlan léceknek. Miért kell megnézni alaposan a lécet? A space carbon lécek közül némelyik kemény volt némelyik nem (ismétlés: összefordított talppal a sílécek között néhány centis résnek kell lenni. Ez néhány vadi új Explosiv Space Carbonnál nem volt így! A miértre nem kaptam elfogadható magyarázatot a neten és a boltban sem.) A lényeg, vizsgáld meg és ha minden általad ismert kitételnek megfelel, vedd meg.
Ja, egyébként szerintem szép léc!
üdv.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.