Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Altaussee - Loser
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
AlpenParks Hagan Lodge hütték - pályaszállás Altaussee-Loser síterepen
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
hosszu
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Altaussee - Loser
2007.11.09. 21:53
Itt tanultam meg síelni. Tulajdonképpen 2 hegyen (Loser és Sandling) lehet síelni. A Loser tetején (egy 6 üléses felvonó visz fel) viszonylag rövid és keskeny pályák vannak, onnét a völgyállomásig egy hosszabb piros, változó lejtéssel. Ennek aljában van egy húzólift tanulóknak és gyerekeknek, szélesebb lejtővel.
Szemben a Sandlingen (szintén 6-os felvonó) 2 közepesen hossszú piros (egy szélesebb) pálya, és egy változatosabb kék található, ennek elején egy funpark.
Kellemes, hangulatos kis családi síterep, gyakorlott sízőknek nem túl nagy kihívás.
Altaussee-ben van egy nagyon hangulatos hely a Gasthof Loser, mi itt laktunk. Csak ajánlani tudom, ha még nincs szállásotok. Ha van, akkor egy vacsorára érdemes betérni, leginkább csütörtök este, ilyenkor "Volksmusikabend" van, nagyon jó hangulattal, és ínyenceknek is élményt jelentő négyfogásos menüvel.
Ahogy már előttem is írták, itt rendszerint több méternyi hó esik, én fényképezni sem nagyon tudtam, mert jobbára sűrű hóesésben síeltünk (kb. napi 60cm esett)
loser.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.