Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Falcade - Tre Valli
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gyöngyi 1
24 élménybeszámolót írt
24
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Falcade - Tre Valli
2019.02.24. 18:53
Letelt az egy hét, hazajöttünk. Nagyon jó volt az idő, ragyogó napsütés +2-3 fok napközben. a pályák reggel nagyon szépen meg voltak csinálva-persze délután már buckásodtak. Síeltünk Bellamonte-ban is, ahol a hosszú kék és az enyhe piros pályákat jártuk be.A Falcade-ipályákat egészen megváltoztatták, mióta kb. 15 ott jártunk-rendben voltak. Kétszer átmentünk a Cool Margaritán San Pellegrino-ra. Ott igen enyhe piros pályákon mentünk, ragyogó napsütéssel és jó hüttékkel.
Én kicsit féltem,mert a térdemet műtötték, hogy hogyan fog menni a síelés, de nem volt probléma.Kicsit óvatosabb lettem és az előzetes injekció is jót tett.
A Residence Panorama nevű apartmanházban laktunk, ami nagyon szép, jól felszerelt tágas apartmanunk volt.Az előtte lejövő kék panoráma út nagyon szép, de több helyen hajtós. A Le Buse-től lejövő feketét nem mertem kipróbálni... háztól lefelé menő pirosban van egy meredekebb letörés, attól egy kicsit megijedtem először, de azért abszolváltam azt is.
A pályákon jó hangulat, buli, zene mindenhol, megint azt mondtuk, hogy csakis Olaszországba megyünk síelni!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.