Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

loanshark által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
loanshark
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.12.15. 23:00
Üdv mindenkinek!

A múlt héten volt alkalmam tesztelni az első hozzászólásban említett és azóta megvásárolt Supershape Magnum-ot.

Röviden összefoglalva egyszerűen lenyűgözött a léc. Szerencsére rövidke négy nap alatt Obertauernban volt alkalmam kemény, jeges pályán, friss hóban, mély szűzhóban, ködben, hóesésben, napsütésben, szóval szinte minden körülmények között vágtatni.

A tapasztalat az, hogy baromi jól tartja az íveket, rettenetesen stabil, könnyű bedönteni és kanayarodásra bírni. Ha akarom hosszú íveket húzok vele, ha akarom rövid és éles kanyarokat veszek. Nagyon barátságos, mondjuk érezhetően több erő kell hozzá, mint az eddigi Elan Pro-X-emhez.

Közben kölcsönkértem egy barátom Elan Speedwave 12-esét, hogy egy az egyben összehasonlíthassam őket és mit mondjak, közelébe sem ért az én lécemnek. Azt a korrektség kedvéért hozzá kell tennem, hogy az Elan 2 éves, azóta most használta harmadszorra a srác, de még nem volt élezve, szóval egy friss élezéssel valószínűleg más lett volna az összkép.

Nagyjából ennyi, ha valamire nem tértem ki, de érdekel, akkor úgyis kérdeztek.

Üdv
loanshark
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.11.17. 08:44
Azért ennyire gügye nem vagyok, általában előbb kérek tanácsot és utána döntök... :)

December közpén jövök haza a következő síelésből, addigra várható a beszámoló.
loanshark
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.11.16. 20:19
Köszi a hozzászólásokat, ma meg is vettem a lécet. Ettől függetlenül továbbra is szívesen fogadnék bármiféle tanácsot/véleményt a léccel kapcsolatban, úgyhogy ne fogjátok vissza magatokat!

Kösz mégegyszer.
Előzmény: (rudysteffl 73719)
loanshark
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2009.11.14. 10:00
Helló mindenki!

Kerek 100 e Ft-ért találtam magamnak egy 2008-as, vadonatúj, készleten maradt Head Supershape Magnum-ot (kötéssel együtt).

163 cm a léc, én 178 cm vagyok és 68-70 kg között mozgok. 2001 óta minden évben síelek legalább kétszer egy hetet, nem vagyok profi, de magabiztosnak nevezném a tudásomat.

Mi a véleményetek, mennyire lehet ez a léc ilyen áron jó választás számomra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.