Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sylver493 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
sylver493
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2015.11.18. 21:48
Szia én szívesen!Ausztria irányában.:-)
Előzmény: (konyak 184127)
sylver493
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2015.01.08. 10:00
Szia!

Engem is érdekelne,autó is van az utazáshoz.Ha van pontos infó megírnád?
Előre is köszi.

Hajni
Előzmény: (Redford 177331)
sylver493
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2014.03.01. 20:38
Javaslom térjünk vissza a síterep értékelésére.
Február 23-27-ig Nassfelden síeltünk.
Szállásuk Hermagorban volt egy minden igényt kielégítő 3 szintes magánháznál.3 fürdőszoba+3wc,kitűnően felszerelt konyha,étkező+nappali LCD TV-vel,wi-fi,16 fő kényelmesen elfér.Kicsit hiányoltam,hogy a síbusz nagyon ritkán jár.Délután vissza fele 15:50kor indul a felvonók pedig 16:15-ig járnak.Amikor megérkeztünk a központi felvonóhoz kicsit meglepődtünk a tömeg és a sorban állás láttán.De mi kivártuk a sorunkat türelmesen 40 perc múlva már a felvonón ültünk.(hét további napjain már nem volt ilyen).Ezen a napon az időjárás fantasztikus volt,napsütés egész nap.
Volt hó bőséggel a pályákon is,elég hamar megjelentek a buckák de azért kezelhető volt.(én nagyon szerettem volna ratrak nyomba síelni nem sikerült 9:30kor sem).Az én kedvenc pályám az 1,3,4,50,51,7,9 volt.Ezeken a pályákon nem volt tömeg.Mert hát síelő nagyon-nagyon sok volt minden nációból.
A 2.napunk borúsra sikerült de a síeléshez ideális volt minden,kicsit csökkent a tömeg.3.nap na ez érdekes volt ilyenben még sosem volt részem tej fehér felhő az egész hegyen szó szerint az orrunkig nem láttunk és 2 percenként változó látási viszonyok.4.napunk ismét vegyesre sikerült kis napsütéssel indult délutánra viszont a hegyen megérkezett a hó esés sűrű nagy pelyhekben.Az én véleményem az,hogy nem kezdőknek és tanulóknak való pálya rendszer viszont aki már sítudással rendelkezik változatos pályákon síelhet,jó tempóban.80-s pályáról pár szó a felső kis szakasz korán buckás kicsit meredek ezután szinte az egész lankás majd a vége előtti rész szerintem feketébe hajló.Egy tapasztalat a hüttékel kapcsolatban:M.E 2.állomásánál van egy bizonyos Tressdorferalm nevezetű kicsi a leg szélén mi napi szinten délben mindig ide jártunk.Sor állásközben figyeltem a hölgyet aki az italokat készítette és bizony nem egyszer láttam,hogy a pálinkás pohár aljába egy kis befőtt levet"csempész" a Pago nevű rostos üdítőt kiöntötte a pohárba és erre is került víz.Magyarul nem beszélt csak németül volt hajlandó,egyébként az árak nem voltak magasak. Összességében jót síeltünk,jól éreztük magunkat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.