Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mmiki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2009.01.15. 20:17
Hi!
Én szombaton jöttem haza Puy-ból. Csak eddig rosz volt a netem ,így sajnos nem tudtam írni.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2009.01.01. 00:39
Boldog Újévet kívánok minden sielőnek! Holnap indulás Puy-ba! Remélem jó lesz!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.12.26. 12:53
Igen az infós házba kell kiváltani, azokhoz nem kell fénykép! Elég jó megoldás ,mert előse kell venni a zsebből!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.12.23. 18:41
Hi!

Én 104 euro köröl béreltem egy hétre a SkiSet-nél. Puyba van 5 SkiSet, én egyszer a központiba egyszer a Parc aux Etoiles hotel SkiSetjébe kölcsönöztem.
De nézd meg ezt: https://sielok.hu/skirent/siterep/puystvincent/
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.12.08. 21:38
Hi! Nem a Győri csapat vagyunk, hanem Hajdúnánásról "iskolai sítábor" keretein belül megyünk! A Les Gentianes-ben leszünk!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.12.03. 17:11
Hi! Mi is akkor megyünk ,de mi kb.40-en!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.28. 22:33
A központi rész alatt van egy nagyobb bolt a Sherpa. Ott az árak természetesen magasabbak, mint például Brianconban egy nagyobb bevásárló központban! Ezért ha megtehetitek inkább oda menyetek! A sör árát sajnos nem tudom de pl.: bagett 0.60 euro, 2 l-es icetea 2 euro, sonka szeletelt 4 euro körül vannak de ezek csak körülbelüli árak! A Sherpához közel van egy kis bio boltocska ,én minden évbe ott vettem a bagettet ,mert szerintem nagyon finom és bio is ez olyan 0.80 euro volt. A boltba a tulajdonos nénike és bácsi süti és csinálja ezeket. Lehet náluk venni édességeket, szalálmikat, sütiket. Ajánlom figyelmetekbe. :) Ennyi jutott eszembe ,ha van vmi kérdezzetek nyugodtan!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.18. 22:11
Hi 07!

Itt levan írva Hogy a Grand Galaxy bérlettel hova mehetsz!
II. Grand Galaxy Ezt a remek kirándulásokkal kecsegtető bérletet kapják az 1 hetet foglalók , amely érvényes:
1. Pelvoux (1250-2300 m) Puy St. Vincenttől mindössze 15 percre található, ahová ingyenes helyi síbusz vehető igénybe menetrend szerint.
2. Briancon/Serre Chevalier Mindössze 32 km-re fekvő hatalmas síterep: 76 lift, 250 km pálya
3. Montgenevre/Cesena Az 1850 m-en fekvő hágótól kiinduló nemzetközi francia-olasz síterep
4. Les 2 Alpes
5. Alpe d'Huez Óriási síterepek Puy St. Vincenttől 94 illetve 114 km-re.


Miki
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.12. 16:39
A legnehezebb a Carmen nevű fekete pálya, amely igen meredeken indul és gyakran kijegesedik. Érdemes kipróbálni a kicsit arrébb lévő Bois des Coqs nevű piros pályát is. A Pendine oldalában több lehetőség van pályán kívüli síelésre, például a Col du Bal alatti területen. A kedvencem a Vallon du Fournel feletti Crétes nevű kék pálya ,de nem árt az óvatosság, a keskeny gerincen könnyen be lehet gyorsulni, nem nehéz pálya ,de jó kis völgyes , melette pedig elég meredek a hegyoldal. De a Grand Galaxy bérlettel még sok jó sípáyára elmehetsz: Pelvoux, Briancon/Serre Chevalier, Montgenevre/Cesena, Les 2 Alpes, Alpe D'Huez, Sestriere.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.11. 20:22
Mit szeretnél tudni Puy-ról, hátha tudok válaszolni?
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.11. 14:12
Oké majd beszámolok! De nem hiszem hogy változott volna sokminden január óta!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.11.11. 12:33
Én most megyek január 2-án és 11-én jövünk! Most leszek ott harmadjára. Először a Snowattackra szerettem volna menni, de így jött ki úgyhogy maradt ez! De majd jövőre!!!! :)
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.24. 21:48
Hát a hét ágyas az nem tudom milyen.Az esti mozgás:hát sielés után mindenki boltba megy vagy a szobájában pihen.A bárokban talán vannak. De ha csoportal mentek egy északára kaptok ingyenesen egy termet bulizni.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.22. 13:47
Nem az apartmanok nem kényelmetlenek. A 6 ágyas apartman az úgy néz ki hogy két szoba van az egyik francia ágyas a másik(lyuk) az egy emeletes ágy van bent és van a nappali konyha étkező ahol van egy kihúzható kanapé.Ez szinte mindegyik szálodába így van. A négyágyas az a kanapéból és a franciaágyas szobából áll. Hát 1 hetet szerintem kibírtok így. Sok magyar van Puyba mint vendég. A kocsival közvetlen a szálloda előtt lehet parkolni ahol sok parkolási lehetőség van vagy bent egy terem grázsba de az fizetős ha jól tudom. A medence a két szálloda szárny között van, de nem mindig üzemel,de esténként vagy délután azt hiszem lehet használni.Ez ingyenes benne van az árban. A szauna az fizetős az kb. 20 euro 6 főre valahogy így van. Igen a buszindulás az elég rosz mi nagyrészt este gyalogosan közlekedtünk. Ha van még kérésetek nyugodtan írhattok.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.22. 13:38
A bolt vagyis az 1600-on lévő központ 200 méterrel lejebb van a szállástól,három lehetőséged van vagy busszal mész 9 és háromnegyed 5 között az úton vagy egy kis edzés gyanánt a szállodák között vagy a lefelé vezető piros pálya szélén vagy nagyobb kerülővel az úton az utolsó kettő közül a rövidebb a pálya viszont időben hosszabb és fárasztóbb főleg vissza felé nagy csomagokkal. Úgyhogy én inkább az uton való közlekedést ajánlom. Ez időbe olyan 15 percet vesz igénybe vagy le vagy fel.Ha busz visz az 5 perc. Nem néznek át minden zeg-zugot csak megnézik hogy azon a helyen van akkor megvan e ,vagy nem e koszos. Nekünk a mosogatóval volt probléma de egy kis takarítás és már a csaj mondta hogy jó lesz az. ha ott hagysz vmit azt ő elrakja magának egy szatyorba de nem tudom miért.A csoportba volt hogy össze törtek pár tányért de nem vették észre.Hát lehet érdemes más helyekre átmenni mert ha jól tudsz síelni vagy már többször is voltál itt akkor egy idő után már unalmasak lesznek a páyák szerintem.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2008.01.20. 22:20
Mi ott szálltunk meg.Az apartman jó volt, Bár 2-en voltunk egy 6 fős-ben úgy kényelmes vol. A 0. szinten voltunk ott az erkélyajtó hátúlra nyilt ott felkellett menni 2 métert és már lehetett is felcsatolni és indilni. Annyi volt hogy ott járt sokszor el a kutya szán akkor motoros szánok és a ratak is.Az egy kicsit hangos volt de nem volt vészes. A busz is onnan indult melletünk az jó volt. A lavinát mikor robbantották az halatszódott de az sem volt nagy baj. A szállást simán átvették de jól elkell takarítani. A bérlős Ski set is ott van lent a -2.-on. Az utakat mindig takarították azzal nem volt baj.Az orvos is normális volt. Anyi hogy az utolsó busz kb.16.45 kor indul le aszt hiszem az tovább is járhatna dehát semmi nem lehet tökéletes. Ha van még valamilyen kérdésetek nyugodtan kérdezzetek!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.12.23. 22:25
Itt levan írva Hogy a Grand Galaxy bérlettel hova mehetsz!
II. Grand Galaxy Ezt a remek kirándulásokkal kecsegtető bérletet kapják az 1 hetet foglalók , amely érvényes:
1. Pelvoux (1250-2300 m) Puy St. Vincenttől mindössze 15 percre található, ahová ingyenes helyi síbusz vehető igénybe menetrend szerint.
2. Briancon/Serre Chevalier Mindössze 32 km-re fekvő hatalmas síterep: 76 lift, 250 km pálya
3. Montgenevre/Cesena Az 1850 m-en fekvő hágótól kiinduló nemzetközi francia-olasz síterep
4. Les 2 Alpes
5. Alpe d'Huez Óriási síterepek Puy St. Vincenttől 94 illetve 114 km-re.
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.12.23. 22:02
Mi január 4-én megyünk Puy-ba, a szállás a Aux Etoile lesz.Tavaly a La Homeu des Ecrins be voltunk és az jó volt. Remélem, most is jó lesz. Már várom. Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.02.04. 19:59
Ha valamit szeretnétek kérdezni akkor mondjátok hátha tudok válaszolni rá!
Mmiki
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.02.04. 19:58
A bérlés 80 euro volt.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.