Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szupy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
szupy
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2007.02.10. 13:23
Tegnap jöttünk haza Molvenóból, 5 napot síeltünk. Szerencsénk volt, mert most elég komolyan kezdett olvadni az a 10-20 centi kezelt hó ami ott van. Nem tudom mit csinálnak az olaszok, de hihetetlen jól építenek pályát a semmi hóból, szerintem nagyon kellemesen síelhető volt, leszámítva a mennyiségét. Sajnos sok helyen kopott a pálya és köves. Csúnyán összekarcolta a lécem, egyszerűen lehetetlen volt mindet kikerülni.
A hely szuper, csak 2 pálya volt lezárva, a kajáldák közül a csúcson lévőt 2120m javaslom, mert ott szuper a kaja, és hatalmas adag. Na persze kimondottan nem olcsó :), de van egy magyar pioncérnő, és ő nagyon kedvesen segített mindenben, hiszen csak olaszul írják a kajákat.

Nem túl nagy pályarendszer, de tanuláshoz kiválló, illetve 3-4 napos síeléshez is. Az 5 napon már kezdtem unni a pályákat, bár lehet hogy ennek inkább a 3 napos köd volt az oka :).
szupy
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
Topik: Davos
2007.01.03. 15:13
a másik 61 nyertes neve a Símánia mostani számában van benne :)
szupy
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
Topik: Davos
2006.12.10. 21:14
Hali,
én is nyertem az újságtól egy ilyen síbérletet és azon leszek h. áprilisban elmenjek, barátokkal. Szóval ez szerintem csak január-februárban dől el, de aki el akarja adni a bérletét az írjon, mert lehet, hogy tudok majd rá vevőt :-).

Mellesleg eddi a tensit és a car-tourt láttam hogy tudna oda szállást...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.