Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bandita által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bandita
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.10.21. 17:00
Sziasztok!Jól méz ki ez a bukó és biztosan jó is, de mitől jobb vagy miben jobb mint pl egy Uvex?
Előzmény: (remeny 71688)
Bandita
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Visegrád
2009.02.18. 11:52
Igen Mil én is úgy tudtam hogy nem lehet belőle gáz (pont ezért voltam meglepődve). Ennek ellenére azért elég szépen látszik a lécek talpán a dolog, az enyémen még pár mélyebb is született.
Bandita
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Visegrád
2009.02.17. 21:44
Na ha jó volt pálya akkor megyek én is. Bár a múlt héten és a hétvégén abszolut kezeletlen volt és gagyi. Jó pár embernek kárt is tett a lécében:(
Bandita
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Visegrád
2009.02.09. 12:08
Igen én is lesem a pályát remélem lehet valami a dologból:))
Bandita
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.07. 18:31
Azért ez elég gáz és még annyit sem mondott a csaj hogy b...g. A gyökér:) A fekete lista amúgy nem rossz ötlet de nem biztos hogy megoldható. Gondolj csak bele azt nem lehet csinálni hogy mindenki egyénileg rátehet valakit erre a listára. Ehhez túl sok embernek túlságosan maga felé hajlik a keze, tehát kell valaki aki tárgyilagosan megítéli hogy ki és miért kerül fel erre a listára...úgy is tudod. Viszont van ilyen jellegű tapasztalatom terem bérlés miatt. Amikor a pénzt mindenkinek csak utólag kellet befizetnie a focizás végén minden alkalommal, akkor hol jöttek az emberek hol nem. Vagy nem is szóltak hogy nem jönnek, vagy a foci előtt 5 percel szóltak. Amikor minden hónap elején mindenkitől be lett szedve a suska egyben, akkor természetesen egyből megbízhatóbban járkáltak az emberek. Pár ezer Ft és a banda nagy része gyorsan elkötelezett lett:)) Szóval lehet hogy jobban járunk valami hasonló ötlettel (ha kivitelezhető), mint egy fekete listával amire simán rácáfol a csaj a fórumon, és valószínűleg nem fogod tudni bizonyítani az ellenkezőjét meg hogy mekkora kretén!

Üdv!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.