Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vargan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
vargan
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
Topik: Hochkar
2005.12.07. 11:32
Szia Síoktató!

Lenne egy kérdésem hochkarral kapcsolatban. A "hátsó" (III Großes Kar) felvonot miért nem nyitják meg? Én dec 16-án megyek addigra lehetséges hogy megnyitják?

Üdv Norbi
vargan
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.12.07. 08:58
Sziasztok.

Én már kétszer végig csináltam a Sella Rondát. Minkétszer oktatóval. NAgyon állat.
Mi Cortina környékén laktunk. 60eFt app/hét.
Érdemes Cortinát választani mert az ott kapható bérlettel nagyon sok siterepet és elég sok pályarendszert lehet megsíelni. És csak egy óra onnan a Sella Ronda. Ráadásul lehet kapni pár euroval drágább jegyet ami jo Cortinára és környékére valamint a sella rondára érvényes.
Plusz tudom nektek ajánlani Wetzl Pétert aki Missurinán lakik mint kitelepített síoktató. Nagyon jo oktató és meglehet kérni szerintem hogy vigye el a csapatot a Sella Rondára, mert ha vezető és tapasztalat hiányában mentek akkor nagyon sok idő elmegy a keresgéléssel plusz nem biztos hogy körbeértek ami elég szivás ugyani utána már csak taxizni lehet. Bár elég jó ki van táblázva. Két kör van a Sella ROndát egy ora mutató járásával megegyező és egy elentétés.
Cortinában a szállás nagyon drága, de ha a környéket nézitek. Missurina vagy valami környező kis falut akkor azokban már lehet találni olcso szállást.
Nagyon sok jo sípálya van ajánlanám mindenki figyelmébe.
Ha egyéb kérdésetek van, irjatok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.