Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

trubadur által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (32)Időben csökkenő Időben csökkenő
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2007.10.19. 09:55
Sziasztok,

az en kérédsem az lenne, hogy átsielhetőek-e a Superskiramahoz tartozó pályák Folgariából, tehát buszozás, stoppolás :) nélkül siliftekkel at lehet-e jutni a többi pályára pl Folgarida, MAdonna di Campiglio, stb...?

lasd:
http://www.skirama.it/cms-01.00/articolo.asp?IDcms=312&s=90&l=EN

Udv,
peti
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2007.03.12. 10:08
Udv,

csak verseny lesz vagy gyepsí vásár, próba lehetőség stb.. is?
Kösz,
P
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2006.12.22. 12:06
Üdv,

volt valaki mar iden Val di Fiemmen (Bellamonte)? Milyen hoviszony volt kint?
Elore is kosz.
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
Topik: snowblade
2005.12.21. 15:31
Szia Szilvi,
milyen hosszu snowblade-del tanultál?
Üdv
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
Topik: snowblade
2005.12.15. 14:10
még annyit, hogy a 120-130cm-s snowblade-krol kerdezoskodnek, nem a 70-80cm (inkabb bigfoot) kategoriarol.
Kosz
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
Topik: snowblade
2005.12.15. 14:00
Sziasztok,
itt a Sielok.hu-n olvastam a snowbladerol egy rovid ismertetot. Ezen kivul van valakinek gyakorlati tapasztalata? Mennyire igaz, hogy inkabb kezelt palyara alkalmas? Si utan mennyire mas a csuszas erzese?
Kösz,
Peter
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
Topik: Gyepsí
2005.09.15. 12:28
Szia szivak!

arrol van infod, hogy a hossz mit jelent, mit hataroz meg gyepsinel, ugy ertem tudas, magassag vagy suly stb.. fuggvenye, hogy mit illik valasztani?
Voltál már kulfoldon is gyepsielni?
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.05.05. 13:41
Jaja, az uccso nap volt talán a legjobb, tegnap néztem meg a videot amit felvettem, nem sok kb 25perc nagyreszt az utolso napi csuszasok + egy rezesbanda az erkelyen.. :-)
Kicsi a vilag.., megnyugodtam, hogy Tropi nem tunt el.. ;)
Nem is emlekeztem, hogy volt 1-2 rendes zuhi... ha az mind ho lett volna, bele sem merek gondolni... es valami nyari sport? gyepsi (?)
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.05.03. 19:17
Nyugalom! a boardozásrol nem mondok le ;) az a szerelem örök... szerintem nem volt most nyitva ez a fekete pálya, egyébként lényegében egy nyílegyenes közel függöleges palya, mint egy siugrosanc, gondolom csak spéci engedéllyel lehet bemenni..
Vannak véletlenek , idevágo zenét hallgatok per pillanat, a Ghymestol a Tanc a hoban..
Ne aggodj az infoiddal kapcsolatban, legalább aki keres tudja hogy hol találjon.. :)
Ja , az én deszkám is kapott franko graffitiket a talpára, sokat sirt is a pályákon... bennem van most is a pillanat amikor kiertunk es félmeztelen kiülhettünk a sörözöbe 1800méteren.. azt a napsütést nehéz elfelejteni..
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.05.02. 20:38
Ejha, jol nyomjátok a bulikat... sokat utaztok a csoporttal? abba is hagyom a boardozast, megyek inkabb tancolni, igy van kettot egycsapasra, megtanitasz sielni+tancolni ;)
A képek tavalyi képek nem az idei hoállapotot tükrözik, de ezt gondolom nem kell bemutatni, Varsban meg ott van egy extremfeketepálya ahol gyorsasági rekordokat szoktat menni, most valahol 250km/h felett tartanak speci léccel (240cm) + spéci cuccal.. tavaly amikor kint voltunk egy amerikai csapat csuszott ott.. finnekhez vigyél lécet ott valoszinu lesz ho ha olyan teruletre mentek.
Milyen fesztiválok? folk, tánc vagy sör/borfesztivál :))
Peti
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.05.01. 18:38
Nem értem miért problémáztok a francia apartm. méretén, amikor a képek is jol mutatják, hogy még több tucat táncoslábú sielo (és deszkás..) is befért volna az amugy sem kisszamu partira....
Miley, legkozelebb megtanitalak boardozni, ha megosztod velem situdasod , mint abszolut kezdovel.. ;)
Ugy latom Tropi mar a strandolas.hu-n forumol valahol... amit meg is értek
Risoul-3m.JPG
RisoulVars-SiEzerrel.jpg
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.29. 11:20
Igy van, mindig az adott szempontok dontik el, hogy mi lenne optimalis vagy mi nem.. aztan biztos benne van meg a szemelyes elmeny is, en pl 2 eve Kaprun utan majdnem eldobtam a deszkat orokre, aztan 1 honap mulva Superdev-ben ami nem is egy nagyon 'hajde' hely maradando elmenyem volt, lenyegeben ott kaptam el a fonalat, akarom mondani az ivet ;) aztan ott van meg az idojaras is mint tenyezo, iden Froban alig volt ho az elmult evekhez kepest, meg Szlovakia is 'tonkreverte' cm-ben.. az a lényeg hogy mindig a 'napos' oldalt lasd a dolognak es akkor az a jo ahol vagy..
egyebkent meg ahogy Stani is mondta a valtozatossag gyonyorkodtet..
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.28. 19:06
ja es meg annyit miley, hogy ha ötösöd lesz a lotton igerd meg hogy elviszel tancolni+csuszni , a paleszt en viszem :)
Peti
DSCF0096.JPG
DSCF0110.JPG
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.28. 19:04
HaliHO mindenkinek,
Miley ne add be ilyen konnyen a derekadat Stani allitasaira ;) , a 60km palyarandszer as amolyan beugro szint Froban.. a probleman ausztrival nekem egyebkent az "embersuruseggel" van a palyakon, arra figyelsz hogy nehogy elcsapj valakit vagy forditva... egyebkent nekunk pl az apartmanokkal mindig szerencsenk volt meg mindig kettovel kevesebben voltunk mint az ap. letszam tehat pl 6osban negyen... egyebkent meg az egy napos buszturan maradando elmenyekben lehet resze az embernek.. :)) szoval azt, hogy csuszol egy 3-4 km-s palyan es 2-3 emberrel talalkozol azt nem tapasztaltam meg sehol (de bizti van mashol is ilyen hely..) Ausztr. meg hangulata van amit Fra. nem tapasztaltam meg..
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.27. 08:56
Hét igen, 1-2 liter kisüsti utan nem is csodalom, hogy nem sok embert ismertel meg ;) habár ilyenkor szokott megjonni az ember ismerkedési kedve igazán :)
Angolok voltak rengetegen, beszéltem egy figuraval es azt mondta hogy ilyenkor rendszeresen jonnek egyetemekrol ,allitolag tobb mint ezren voltak (?)
Superdevoluyben februarban meg rengeteg magyar volt, apropo táncolsz Te is a csapatban vagy csak mint törzsszurkolo voltál kint?
peti
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.26. 09:35
Iden valahogy elkerulte a nagy havazas Franciao-t, voltunk egy hetet Superdev-ben is feb elejen es ott sem volt tul sok ho, mondjuk ott legalabb hideg volt, de kemenyen volt -20 alatt is, voltak kisebb fagyasi serulesek is arcboron..
Sajna nem csatlakoztam a bulihoz, mert nem hivtal egyszer sem tancolni ;-) , 1* mentunk hazafele kora delutan es akkor lattam + filmeztem is egy kicsit ha jol emlexem...
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.25. 09:38
Szia Melinda,
egy buszos turan voltunk godolloi szervezesben, de tulcsordult a letszam igy kocsival gurultunk ki harman... most voltunk itt masodszor, tavaly aprilisban voltunk es vegig tudtunk csuszni..
ja , klassz volt a hangulat ;) azt banom hogy nem mentem tancolni.. es asztaltanc volt?
Peti
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
Topik: Gyepsí
2005.04.21. 09:33
Szia Andrea,
kosz az infot!
"..Mivel a pályák adottságai kedveznek a nyári felhasználásnak és rendelkezek a pályák rendszeres kaszálásához szükséges gépekkel, a tavaszi és őszi időszakban a téli felkészüléshez, gyepsí - https://www.grasski.at -, illetve a kezdő sízőknek alkalmasabb rollsí (Skinov) - https://www.grass-ski.alpesprovence.net -oktatást tervezek beindítani 2005. április 1-t követően. A mai korszerű oktatási tematikába tartozó carving sí technika a gyepsível könnyen elsajátítható, mivel ezzel az eszközzel csak "farolás" mentes, élen vezetett párhuzamos ívek húzhatók."
Peti
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.17. 19:59
Hali,
jelentem esik a ho... lehet hogy most fog esni 2meter ho ;)
trubadur
32 élménybeszámolót írt
32
19 éve tag
2005.04.15. 09:32
kösz az oldalinfot... leszippantom a filmeket, jo lesz egy kis husitonek majd a nyari melegben..
egyebkent a Sinners tenyleg jo volt a Banff-n
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.