Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

chegue által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.08. 21:54
Jelentem a Platinum Mirror is tökéletes volt. Szikrázó nap 0 felhő és gyönyörű szürkésre festette az eget míg a hónak valami rózsaszínesebb árnyalatot adott + gyönyörű kontrasztok... Mindenkinek csak ajánlom

felhős időben is elég jól bírta de amikor havazott inkább váltottam a Gold mirror-ra :)
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.20. 13:31
Biztosan b fog... :D Lht érdemes lenne egy E-Bay és társai sícucc vásárlós topic... biztosan sokan nézik csak nem merik :)

Én majd leírom milyen a platinum mirror napsütésban ha lesz olyan Stubai-on
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.18. 21:37
Szia

Mi pont a mai napon vettünk egy HEAD sícipőt (Haladó kat) amihez alapból járt sarokemelő és harántemelő is... 2mp egy csavar és bennt is volt...

Köv héten teszteli majd a szerencsés gazda.

+ Még eszembe jutott, hogy a K2 oldalán is van valami betét ajánlás, de azt nem tudom pontosan h mi (skiing)

u.i. sajnos csak haladó cipők felett van asszem... de lehet ez az idei modellekre már nem igaz.
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.18. 21:35
Sziasztok

Köszi azóta a K2-ben rendeltem és meg is érkezett...
Platinum Mirror lett a választás uh jó a tanács :D:D:D
Egyébként a kiszolgálás minősége annyira magas volt, hogy hirtelen azt hittem már Ausztriában vagyok... (pedig tavaly nagyon rossz élményem volt velük)
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.18. 16:35
Köszönöm az infokat! :D
Esetleg valami vélemény, hogy napos időre, melyik lencse a legjobb? Én ilyen mirror-os cuccokat gondoltam...
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.16. 16:58
Sziasztok

Van egy SMITH Prodigy síszemüvegem, és szeretnék hozzá új lencsét venni. Nem tudjátok, hogy itthon hol lehet kapni? Interneten sehol sem találok, és nem szeretném feleslegesen körbejárni a boltokat, hogy hátha van vagy tudnak szerezni.

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.