Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

campari által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
Topik: Isola 2000
2014.01.30. 21:55
igaz
a másik út az ilyenkor egy kék pálya.
Előzmény: (its2 168366)
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
Topik: Isola 2000
2013.12.28. 17:02
Mi 3hét múlva :)
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
Topik: Freeride
2013.01.09. 13:19
Szia!

Ez amúgy tényleg igaz, hogy bárki bármit mond, vagy mutat az embernek magának kell ráérezni mit és hogyan csináljon.

A Chopokról, természetesen Dél :) és is csak jókat hallottam és még messzi sincsen.
Előzmény: (golo 149928)
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
Topik: Freeride
2013.01.08. 22:08
Sziasztok!

Nagyjából végig olvasgattam az egész freeride topikot, azt vettem ki többen elég rég óta benne vagytok a pályán kívüli síelésben.
Én sajnos nem síelek gyerekkorom óta. 4-5 éve kezdtem csak, de mostmár megérett bennem is, hogy szeretnék nem csak kezelt pályákon csúszni. És nem azért mert ez a divat, hanem mert ha nem tél van, akkor is szívesebben kirándulok, biciklizek nem kijelölt utakon. A felfedezés öröme :) Meg így azért egészen más élményeket kap az ember.
Nézegettem emberkéket, próbáltam ellesni ki-hogyan csinálja a síelésnek ezt az ágát, de ha tudtok adni néhány tanácsot, hogyan kezdjek neki, azt nagyon megköszönném!
Persze leírva tudom, hogy nem olyan egyszerű és egyértelmű, mintha fent állnánk egy hegytetőn és ott látnám a hóban a helyes technikát.

Illetve ha éppen úgy adódik, hogy szép nagy hó esett Chopokon és megy ki innen társaság, ha lehetséges én is veletek tartok szíves örömest!
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
2013.01.03. 12:52
Kösz a tanácsot, akkor keresek 90mm körülit.
Előzmény: (badin 149013)
campari
6 élménybeszámolót írt
6
11 éve tag
2013.01.02. 21:10
Sziasztok!

Jó pár éve síelek már és elérkezett az idő, hogy egy szélesebb lécet is beszerezzek, mert szeretnék pályán kívül is menni. (ami van az túl keskeny)
Ha nem szeretnék ugrálni, de jó áron hozzájutok valamilyen freestyle léchez, az mennyire jó megoldás pályán kívülre, illetve akkor már pályán menni is..?

Nagyjából 80mm közép szélességű léceket nézegettem, sejtem hogy pl egy Atomic Nomad jobb erre amit írok, de mondjuk árban a duplája is.

Megfelelően hátratolt kötés felszereléssel jó egy freestyle léc is nekem, vagy túl puha, és pályán sem az igazi?

Nem vagyok egy nehéz/nagydarab legény, úgyhogy a beton kemény lécek a pályán sem feltétlen kellettek idáig.

kösz a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.