Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

aproz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
aproz
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2013.01.28. 19:41
Szerintem csak annyi dinárra lesz szükség ami az útra kell(útdíj 330,240,530 ha jól emlékszem,üzemanyag 155-160din/lit ,LPG 85din/lit, Röszke Kopaonik 500km ).A felvonóbérletet is csak Dinárban lehet fizetni. Jelenleg 100 forint 40 dinár,1 euró-291 Ft vagy 112 dinár.Szinte minden vendéglőben elfogadják(imádják)az EURÓT.Van pénzváltó a központban.Remélem segítettem,JÓ SIELÉST!
aproz
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2013.01.27. 20:41
Kopaonik-ról csak jót tudok mondani.Január 5-12- ig voltunk sielni,az időjárás elég kemény volt velünk átlag -10 fok ,három napot szikrázó napsütésben élvezhettük a gyönyörű pályákat, amiket majdnem minden reggelre friss hó borított.A központi felvonón kellett csak többet várakozni. A pályák igen változatosak,karbantartottak bármilyen sítudáshoz lehet megfelelőt találni a közel 50 km ből amihez 24 felvonó párosul.Ebből mi csak hatot használtunk.Szinte minden pálya mellett vagy a csúcson van vendéglő,az árak megfizethetők a legdrágább ebéd 7 euró ,igy a négyfős család belefért 30-35 euróba.Mi az üdülőtelepen laktunk magán apartmanban (70 euró) és naponta Taxi-val jártunk mert nem volt kedvem lapátolni a havat.A tízperces(3km) út 8 eró oda vissza.Jövőre ha megyünk a központban keresek szállást,mert ott 80-90 ért találni ,marad az idő és a Taxira költött pénz.A síbérlet 300 euró volt hat napra családi csomagban.Mindenkinek csak ajánlani tudom e szép síközpontot.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.