Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zsuzska11 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2022.01.31. 10:28
Sziasztok,

Akár már most szombatra (feb 5)- de jó a vasárnap és hétfő is, vagy hasonlóan a következő hét és ott a péntek is (feb 11-14). Vagy még utána- csak az még messze van- jó lenne időjárás alapján választani egy kellemes hideg, de napos napot!

Haladó síelő vagyok, 3 oltásom van- Gazdagrét-en tudnál felvenni, ami útbaesik az autópálya fele. :)
Korareggeli (azért ne 6 előtt) indulás, pályazárás utáni hazaindulás.
Természetesen útiköltség rám eső részét állom! Jóarc vagyok :)

Zsuzsi
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2022.01.11. 11:39
Én ezt most kipróbáltam a Grüner Passban- nekem úgy túnik, hogy a QR- kód mögött sem tudnak többet látni, mint ami a 3. oltás utáni EU-s pdf-en van- merthogy csak azt töltötted fel: 3/3. az utolsó oltás dátuma és fajtája (nálam ez Pfizer)

Tehát szerintem semmilyen módon nem tudják ebböl kivenni, hogy az első 2 oltás szputnyik volt- hacsak nem mennek fel a magyar EESZT-re, de azt kétlem.

Szóval a 2 zöld pipás Pass-nak müküdnie KELL!- ahogy a tapasztalat is mutatja :)
Előzmény: (benako 214249)
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2021.10.10. 16:23
Sziasztok,

2 kérdés a terephez:
- ez a dinamikusan változó síbérlet ár mit jelent? Ha több naposat vennék azt lehet egyáltalán? Kb milyen tartományban változik? Ilyet még sehol sem láttam :S
- mennyire van itt gyakran jeges szél, meg kifagyások? Mintha több helyen hallottam volna, hogy ilyen ez a hely...S akkor lehet inkább egy napfényes Nassfeld lesz a nyerő- valamiért úgy érzem árban sincs már nagy különbség

Köszi,

Zsuzsi
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
Topik: Visegrád
2021.02.12. 09:04
Az 1-es pálya teteje mennyire esélyes hogy használható lesz hétfőre?

Szánkózni hol lehet?

Köszi
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
Topik: Visegrád
2021.01.29. 12:52
Íme az én megfejtésem:
-1: Az erdőből hajnalban kiérkezett 2 farkas. Az egyik le akart futni a pályán, a másik me: hé, haver összjárkálnád ezt a szép havat- itt jönnek mindjárt az ember barátaink síelni, ezt nem hagyhatom!- és megpróbálta feltartóztatni, kicsit összeverekedtek, de vér nem folyt :)))
-3: Reggelente fel kell tölteni a felvonó nyomtávját, hogy biztonságosan lehessen használni- lehet hogy lyukak, egyenlőtlenségek képződtek benne, vagy valahol elfogyott a hó

Ha kapok jegyet, hétfőn jönnék is snowboardozni! :D
Zsuzsi
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2021.01.27. 09:40
Útitársat keresnék egy kellően hideg hétköznapra, hogy kimenjünk egy 4 órás csúszkálásra Visegrádra!
Utazás: vagy MOL Limo-val így a ktg 5000Ft/fő lenne, ha 2-en jöttök akkor 3300/fő!
Vagy szívesen társulnék kocsiba is, ha meg tudunk egyezni a napról! :-)
Nap kitűzése kb 2-4 nappal előtte-időjárás miatt csak így lehet :(
(Utazás szigorúan maszkban!)
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
Topik: Visegrád
2021.01.27. 09:38
Útitársat keresnék egy kellően hideg hétköznapra, hogy kimenjünk egy 4 órás csúszkálásra Visegrádra!
Utazás: vagy MOL Limo-val így a ktg 5000Ft/fő lenne, ha 2-en jöttök akkor 3300/fő!
Vagy szívesen társulnék kocsiba is, ha meg tudunk egyezni a napról! :-)
(Utazás szigorúan maszkban!)
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2014.06.09. 13:21
Sziasztok,

Júni 22-29 között lenne lehetőségem 1 napot csúszni a Hintertuxon...Tapasztalataitok alapján, illetve a jelenlegi viszonyokat figyelembe véve, mennyire ajánljátok? Sajnos most elég meleg van, 11 fokban odafent lehet nem egy nagy élmény, de ha esetleg hül az idő addig? Hó még van bőven. Tudom, hogy nyáron eleve más, de lehet ha lent kánikula van, már nem érdemes megpróbálni? Várom a véleményetek! Köszi!
zsuzska11
9 élménybeszámolót írt
9
11 éve tag
2013.03.05. 21:35
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni a Zillertal-os síterepek közötti síbuszközlekedéssel kapcsolatban?

-Kaltenbachban lesz a szállásunk- jövő héten megyünk
-A közvetlen járatot a Hochzillertalba megtaláltam- kb 10 perc
-Viszont mi helyzet a szomszédos síterepekkel: Mayrhofen-i rész, Zell am Zillertal- Zillartal arena, esetleg a Hintertux..? Ezekhez hogy célszerű eljutni síbusszal? Mik a tapasztalataitok? Gondolom át kell szállni...

(A neten találtam egy legalább 5 vonalból álló síbuszmenetrendet, de nem tiszta ezek hogy/hol kapcsolódnak :-) )
http://www.hochzillertal.com/de/das-skigebiet/skibus/


Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.