Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

laca08 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
laca08
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
Topik: Rauris
2013.12.01. 18:46
Szerintem nem kell izgulni látva a webkamerás képeket. Melyik szálláshelyen foglaltál?
Előzmény: (zede81 162707)
laca08
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2013.02.03. 10:43
Ez már nem is last minute, hanem past minute.
laca08
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2013.01.03. 08:38
szia!
Bár mi gyalog mentünk a felvonóhoz, de ha jól emlékszem rá akkor a parkolóház ingyenes volt.
Előzmény: (imcsi54 148806)
laca08
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.12.22. 09:49
Sziasztok!

Tegnap értünk haza Söldenből. Aki szeret síelni az nem hagyhatja ki ezt a terepet. Előszezonról lévén szó semmi tömeg, semmi várakozás, csodálatosan előkészített pályák.
A slágerpályákon (13-as, 15-ös pályák) délutánra némi buckásodás előfordult. Délután már itt kígyóztak a síiskolák tanulói.
Az időjárás szinte minden arcát mutatta, de így is jó volt a síelés.
A pályákról:
A sok kék pálya ne csapjon be senkit, ezek egy része piros néhol sötét piros. A gleccserre való átcsúszáshoz azért kell egy kis tudás. A 23-as kék első része markáns piros. A 38-as első része is meredek, egy kezdő síelő megrettenhet, viszont rendkívül széles. A visszafelé útnál a 24-es illetve a 13-as pályán is vannak meredek részek, de a 24-es a 30-as pályával ki lehet kerülni. A 30-as pályán viszont sokat kell botozni, ha nem engeded a lécet. Sok szenvedő arccal találkoztam.
A gleccserpályák csodálatosak, szélesek kissé lankásak. A 39-es panoráma pálya tiszta időben frenetikus. A kilátót nem lehet kihagyni a 38-as tetején.

A völgybe vezető 20-as fekete és 19-es piros délutánra már jegesedett. Okozott meglepetést bőven a jég. Nem csak nekem.
Délután utolsó körnek elég fárasztó.
A BIG 3 Rallyt-t nem síeltem végig teljesen, emiatt még biztosan visszamegyek.

Összességében már decemberben elegendő hó van a völgyben is - szinte minden nap esett valamennyi hó. A pályák jól előkészítettek, az infrastruktúra egyedülálló. Nem véletlen kerül a napijegy 45,50 euróba. Ilyen körülmények között a felvonózás egyáltalán nem fárasztó.

Söldenben rengeteg szállás van. Nem is tudom, hogy az ottani lakosok hol lakhatnak. Tele kajáldával szórakozó hellyel. Az árak elég húzósak. pl. a hüttében 2 virsli némi kenyér és mustár 4,5 EUR, egy tea 2,20 EUR.

Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.