Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Csorba-tó
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel FIS - pályaszállás Csorba tó síközpont mellett, wellness szolgáltatásokkal
ÜZENETEK (329)Időben csökkenő Időben csökkenő
rsebi
80 élménybeszámolót írt
80
16 éve tag
2009.10.11. 16:16
Egy év múlva meg remélhetőleg mindenki Donovaly-ban lesz, hogy felépítsék a már beharangozot felvonókat.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2009.10.10. 13:57
A Donovalysok építik a felvonót, mivel nekik már van ebben gyakorlatuk. Mindenki ott van hétköznap :)
dredd
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2009.10.09. 23:18
http://www.lanovky.sk/?page=foto&fpage=1&fgal=strbske3v&str=strbske

Ismételten érdekes képek kerültek fel az épitkezésröl!
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2009.09.22. 14:12
Bemásolok ide egy részletesebb infót az idei újdonságokról, akit nem érdekel skippeljen :)
Ezek az infók mind a 3 Parksnow síközpontra érvényesek:


Síelők, snowboardosok, és egyéb téli sportok szerelmesei figyelem! A "PARK SNOW" cégjelzést viselő, csúcskategóriás szlovák síközpontok ebben az évben (szlovákiai viszonyok közt) párját ritkító újdonságokkal készülnek a vendégek fogadására.
3 központ = 1 ár = 1 síbérlet
A síközpontok egyenrangúságát mostantól már nem csak a PARK SNOW cégjelzés fogja bizonyítani! Az idei szezontól egy új, közös síbérlet fogja erősíteni a köztük fennálló kapcsolatot.
Bármely PARK SNOW központban vásárolt síbérlet, automatikusan, MIND a három központba érvényes lesz. A téli sportok szerelmesei már 3 síközpontban (a Magas-Tátrában Štrbské Pleson (Csorbató) , az Alacsony -Tátrában Donovalyn, Kysucké Beskydin, Veľká Račán) élvezhetik a lesiklópályák változatosságát, a modern felvonókat, a magas szinten karbantartott pályákat, és a minőségi szolgáltatásokat.
Új 6-üléses felvonó Csorbatón, új lesikópálya Donovalyn, magasabb szintű szolgáltatások, és alacsonyabb árak minden központunkban! A múlt szezonhoz képest síbérlet-áraink körülbelül 15 %-kal csökkentek! A nagyon kedvező, 18 €-s áron kapható "SKIPASU SNOW" nevű attraktív síbérlet megvásárlásával élményszámba menő síelési lehetőségeket kínálunk, mintegy 32 km-nyi lesiklópályhoz. Ugyanez vonatkozik a 10 napos, ÁTRUHÁZHATÓ síbérletre is, amely mind a három PARK SNOW síközpontban - Donovaly, Štrbské Pleso és Veľká Rača - egyformán felhasználható ! A síbérletet az egész szezon alatt egységes, 180 €-s áron kínáljuk, és mivel átruházható jegyről van szó, ezért ezt a jegyet nem lehetséges junior, illetve gyermek tarifában megvásárolni.
E téli szezonunk legnagyobb újdonsága a 6 üléses, 45 kabinból álló felvonó (Štrbské Pleso - Csorbatón) . A felvonó 1200 személyt képes szállítani egy óra alatt és sebessége 5m/s. Egyéb újdonságok Csorbatón: K2 snowpark, gyerek Milka Funpark, valamint a modernizált hóágyúzási rendszer.
Megemlítjük, hogy ettől a szezontól kezdődően, ha valaki hosszabb időt tölt el Donovalyn és 5-, 6-, és 7 napos síbérletet vásárol, akkor e síbérlet automatikusan tartalmazza az éjszaki sízést is. Ugyancsak a szezonjegy tulajdonosainak sem kell külön éjszakai és nappali síelésre jegyet vásárolniuk. És ha a nappali síelésből maradt pontjuk a pontos jegyeken, akkor azokat szintén este is felhasználhatják.
Másik PARK SNOW újdonság a JUNIOR bérlet kategória. 13-18 éves fiatalok számára JUNIOR tarifa, szeniorok - 60 év feletti férfiak és 55 év feletti nők és EURO<26, GO<26, ISIC és ITIC kártyák tulajdonosainak
Újdonságunk még a harmadikként bevezetett JUNIOR tarifa is. Ez a tarifa csak Štrbské Pleson lesz újdonság, mert előző szezonban Donovalyn, és Veľká Račán is a juniorok már olcsóban síelhettek.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2009.09.10. 20:19
Igen ide is érvényes a Snov bérlet és bármikor felhasználható a szezonban, azaz nem dátumfüggő.
Esti síelésre nem tudom hogy érvényes lenne ott.
mysung
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.09.09. 11:52
hello
ha jol értelmeztem a Donovly oldalán irottakat
ide is érvényes a 10 napos /Álom/ bérlet ugye??
és az nem dátum függö ugye?? egész évbe használhato?? és ebbe is benne van az északai?? asszem több kérdésem nincs :D! jah de mikor lessz már hó??
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2009.09.08. 10:11
Elkészítettem egy térképet, ahova bejelöltem hogy általában hol mérnek, és mire kell odafigyelni.

Ha valakinek van más javaslata, esetleg tudja hol mérnek még, szóljon, frissítem :)

http://www.ho.hu/traffic.shtml
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2009.09.06. 23:58
Ma voltam ott, keményen dolgoznak, ott voltak az alkatrészek a parkolóban. Ha jól tudom 6 üléses felvonó lesz...
dredd
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2009.09.06. 17:32
hy!

Elméletileg az új felvonó készül!
Nagy Gábor
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
2009.09.06. 17:14
Tudja valaki milyen munkálatok folynak csorba-tón?!
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2009.03.24. 16:50
A jegyárakat itt találod: http://www.parksnow.sk/tatry/index.php?load=cennik

1 napos 20 euró, plusz 5 euró a zálog.

Időjárás és webkamera pedig itt: http://www.holidayinfo.sk/hu-hu/winter/gallery/?id=465
lefti7
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.03.24. 16:39
Sziasztok!


Megírná nekem valaki mennyibe kerül az egynapos jegy? Valamint a hóhelyzetről is jó lenne gy-két info.

Köszi!
cesar
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2009.03.20. 14:28
Friss infot tud vki Csorba -tóról?
Időjárás ,hóhelyzet stb..
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2009.01.22. 20:03
Elindultunk ma reggel csúszni egy kicsit. Tudtuk, hogy esni fog, de mára volt bébiszitter, tehát nekilódultunk. Eredetileg kisebb kirándulást terveztünk - Mlynky vagy Telgárt - de mivel mindkét helyen szakadt az eső és nem akartunk visszafordulni, ezért meg sem álltunk Csorbatóig. Nem bántuk meg! Jó jel volt, hogy késő délelőtt még fel tudtunk menni a pályákhoz kocsival. Mint távozáskor kiderült, mindössze 1 euró/óra díjért (igaz, a nagyon kedves, magyarul is néhány szót tudó fiatalember a sorompónál se jegyet, se nyugtát nem adott ;)). A pálya jó állapotban volt, tömeg semmi - 0 sor bármelyik felvonónál, bár mi csak a Solisko 4 ülésest használtuk. A keskeny, meredek rész a vége előtt, ahol délutánra mindig csúnyán buckás, most teljesen rendben volt. Fent egy kicsit zord volt az idő némi széllel és köddel, de ki lehetett bírni. A tetőn délután már havazott és ez várható több napon keresztül egész Szlovákiában. Hazafelé szenvedtünk a ködben, de még ez is belefért :)
promexx
14 élménybeszámolót írt
14
15 éve tag
2009.01.06. 00:20
Tud nekem mondani valaki infót, hogy milyen most a körkép a Csorbatónál? Síelhető már az egész pályaszakasz, müködik már a 4 üléses felvonó, hóminőség? Előre is köszi!
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2008.12.30. 07:37
Andri ! Nem fogod eltéveszteni. Ahogy beérsz a felvonókhoz a 3-as piros pálya jobb oldalán lesz. Viszont csodát ne várj tőle kb 200 méter hosszú és majdnemhogy löknöd kell magad. Ajánlom ha egy kicsit bemelegedtetek menjetek fel a fölső részre.Én nem tartom annyira pirosnak (és elég széles) inkább erős kék.Ha föntről csusztok és beértek az erdős részre ott balra forduljatok,igaz ott lesz egy erősebb letörés de csak 100-150 méteres szakaszon.( ha muszály akkor csatolás ) Onnantól már nagyon lankás. Élménybeszámolót kérek mert én is tervezem nemsokára ott a csúszást. :) Robin
Andri
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.29. 21:48
Ha valaki tud segíteni, hogy a Csorba Tónál, hogyan találhatom meg könnyen kezdőknek való pályát és ezt le is írná- nagyon hálás lennék.
ALF
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.16. 10:45
Múlt hét pénteken (12.12.) voltunk Csorba tónál. A pálya a nap elején kicsit jeges, nap végén kicsit buckás volt, de használható. Erősen érezhető volt a pénteki hangulat (majdnem hétvége) és mivel a nagy 4üléses felvonó még mindig nem ment, ezért kisebb sor alakult ki mind2 felvonónál.
Nap végén kicsit szemerkélt az eső is.
(Sajnos volt szerencsénk a kölcsönzőt is igénybe venni, csak síléc - 300 SKK/nap)
Genetic
13 élménybeszámolót írt
13
16 éve tag
2008.12.15. 14:27
köszönöm szépen az infót!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.