Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Mondolé Ski
síterep infó oldal
ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
gogo84
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2008.11.28. 22:46
Sziasztok!

Tavaly voltunk először Mondoléban. A pályák hihetetlen jók és hóbiztosak. Összesen 130 km egybefüggő pályarendszer van. A Stella-ban voltunk...pipec:) Szlovákiához, nem lehet hasonlítani....
gabcsika6
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2008.11.27. 13:38
Sziasztok!

Érdeklődnék én is Mondoléról, pontosabban Pratonevoso-ról. Stalle Lunghe-ba tervezzük a szállást, január 10-től. Nézegettem a sípályákat, ha jól néztem 3 kisebb pályarendszer lett összekötve, könnyű átjutni egyikről a másikra?

Eddig még csak Szlovákiában síeltem, Martinskie Hole, Kubinska Hola, Jasenska Dolina. Ezekhez képest gondolom a színvonal sokkal jobb, a pályák nehézsége érdekelne, a piros pályák mennyire pirosak? :-)

G
cristofer6
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.11.24. 01:46
Csatlakozom! Haverokkal idén mi is a partycamp-et választottuk:)
Addig is tényleg erre tévedhetne valaki egy élménybeszámolóval a helyről:)
jázmin
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2008.11.17. 17:22
SuperG
Mi is velük megyünk végül, úgyhogy kint találkozunk.:)
J
superG
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2008.11.06. 16:22
Hát sajna nincs túl sok hozzászólás ehhez a síterephez. :( Pedig szívesen fogadnám ha valaki írna róla még pár mondatot. Bár február 1e után mi is nyilatkozhatunk, mivel idén ide megyünk a partycamp.hu -val. Csak az még olyan messze van.:(
sevrolett
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.03.16. 13:27
HALI!

Tegnap jöttünk haza Mondoléról!
Mindenkinek csak ajámlhatom! Mi jól éreztük magunkat!
50-100 cm hó, hétfőn havazott is, így lehetett szűzhavazni is.
A felvonók tükrözik az alacsony síbérlet árat. 8-10 perc felvelé a menetidő, de jól karbantartott pályák.
Meredek pályákra nem szabad számítani, még a feketék sem. Rengetek hosszú szűzhavas lejtő!!!
Nagyon kevesen voltak, szinte hullaszag a pályákon. Kellemes hütték. Sör kicsit drága: 4,5 EUR / korsó fent...
Stalle Lunghéban laktunk. főbejáratig lehtett csúszni léccel=abszolút pályaszállás...
A 6os appartmanok felszereltsége korrekt, mosogatógép nincs, nagy erkély!
Szóval próbáljátok ki csak kicsit messze van...

sevi
su_
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2008.02.18. 14:06
Mondolé egyszerűennn csúúúúúúúcs!!!
Gentiana
30 élménybeszámolót írt
30
19 éve tag
2007.09.22. 09:20
Sziasztok! Ismeri valaki ezt a síterepet olaszországban? Az idei síelésünket ide szervezzük, szeretnék néhány információt kapni. Például: mennyire hóbiztos (febr. elején), milyen a pályák karbantartottsága, állapota stb.
Amennyiben tudtok, segítségeteket előre is köszönöm!
Gentiana
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.