Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

a Tomi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (127)Időben csökkenő Időben csökkenő
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.12.16. 14:40
Véleményem szerint a legbiztosabb sí választás a próba! Ha tudod próbáld ki, mert az apró különbségek is jelentősek lehetnek, mint két hangszer között. Legközelebbi ATOMIC síteszt a Fórumos besíző táborban lesz holnaptól.
A VAriocut nem való nagyon gyors haladásra a fél sí kiképzés miatt, de jövőre gyártásban lesz. Az ára magas szerintem, ha jobb áron többen vennék akár második sínek mozgásművészetre!
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.12.10. 13:22
Köszönjük a valósághű tájékoztatást!

Ügyes vagy,köszönjük, persze ez nem volna akkora hír, ha a Peti nem írta volna hogy megszűnt.

A léc minden kereskedő számára rendelhető volt!Valódi titánium és famag egy az egyben RACE GS TI csak más a kozmetika. Budapesten is kapható azonnal.
A katalógusban nem szereplő és egyébként idei és gyári és hivatalos és nem titokzatos további modellek:
METRONB5! Továbbá ATOMIC ETL 123, 135,145,155 Easy To Learn- tanulólécek. METRON 9 - különböző kozmetikákkal
továbbá SL11, GS11 gyártásban maradt XTO310 kötéssel.
További SMU léceket gyártanak áruházaknak Drive, D2 ezeknek vagy más a szerkezetük, vagy más a kozmetikájuk. Specifikáció a legritkább esetben van róluk.
Előfordul ilyen sícipőkkel is néha.
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.28. 16:28
Kedves Péter!
Nem veszem személyes sértésnek ha kérdezel mielőtt rólunk írsz!
Az olvasókat talán a puszta valóság jobban érdekli:

Az Atomiclub-nál bérelhető TOP lécek listája zárójelben a hadrendbe állításuk ideje:
ATOMIC D2 VC 82 09. április
ATOMIC D2 VF 75 09.október
ATOMIC METRON B5 09. október
ATOMIC SL TI 09.október

Továbbá bármelyik drága léc bérelhető amit tudunk adni a készlet függvényében. Az a tapasztalatuk, hogy ki érzi a különbséget az rendszerint beleszeret é megveszi a lécet, akkor a bérleti díjat levonjuk az árból.

Továbbá tavaly az ATOMIC magyarországi tesztkészlet az ATOMIC magyarországi alkalmazottjánál T.G.-nél volt elérhető, én mindig tőle hoztam-vittem és a szervizt elvégezte a saját szervizünk.

A saját szervezésű tesztjeinken előzetes felmérés szerint összeállított fajtákkal és hosszakkal veszünk részt a gyári készlet igénybe vételével. Az idei söldeni GO4 travel nyitóteszten 560 síbérlet fogyott el és mind nap a 30 páras kontingenst kiadtuk az ATOMIC helyi tesztközpontban.
Legközelebb gyere te is velünk!
a TOMI
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.27. 19:38
Igazán örvendek, hogy ilyen pezsgés részese lehetek ezen a fórumon!
Szeretném Bartus Peti meghökkentő kijelentését egy élményemmel cáfolni már t.i hogy a Metron nem szereti asebességet.

A Szabó Lacit SMSZ vezető oktató és DEMO csapattag egyszer Murauban megkérték a Körtéék a vrseny rendezői, hogy a lesikló verseny előtt "csináljon" pályát. Meghúzta az első karcot a versenyzőknek egy MetronB5-tel egy olyan idővel, hogy ha induló lett volna, megnyerte volna az első helyet! Mindazonáltal a szabad választás jogán Bartus Miki bácsi is évekig ezzel a léccel karcolta a havat nem másikkal. Hiába no, az örökös bajnok csak tudta.
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.27. 19:27
Én javasolnék női sít, ugyanis kipróbáltam őket és az élmény kicsit más! A hölgyeknek más szerkezetet gyártanak a tipikus tartási hibák ellensúlyozására, természetesen a női dizájn szerepel az árképzésben. Az ATOMIC korábban a metron 5,7,9 modelleket hozta más kozmetikával, idéntől a léc eleje puhább és a kötés alatt a hátsó tőkét megemelték 3 fokkal. Nehezebb vele "hátra ülni".
javaslataim:
ATOMIC Cloud 7, 8, 9. Hossz kb. 10-15 cm-rel a testmagasságod alatt. A rövidebbel könnyebben kanyarodsz, a hosszabbal gyorsabban tudsz haladni.
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.27. 19:06
Igen gyártják MÉG MINDIG 152 cm méretben is!
Továbbá szeretném Bartus Petit javítani, igen is van kereskedő aki 100eFt feletti léceket ad bérbe.
Nálunk bérelhető ez a modell igaz nagyobb méretben.Továbbá D2 VC, Race SLTI is! Rövid telefonos kutatás alapján bérelhetők drágább lécek az Apesi Clubban, és a K2 síklubban is.


http://www.atomiclub.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=1029613263&page=0&szint1=+++++ATOMIC+S%CDSZETTEK&szint2=METRON&szint3=&szint4=&termek_neve=%20%20%20%20%20ATOMIC%20METRON%20B5I%202009/2010&list=kep_kiir
a Tomi
127 élménybeszámolót írt
127
16 éve tag
2009.11.26. 17:30
Kedves caria!
A Metron9 az egyik bestseller volt évekig, de a testsúlyodhoz legalább 170 cm méret illene. Én 96 kg vagyok és csak lassan tudok haladni a 160cm-es mérettel, mert puha. Még rövidebb léc túl puha lenne gyorsabb lendületekhez. A jelen választékból MetronB5I lenne ideális, SLTI, tavalyi-de idén még gyártásban lévő-SL11, vagy Drive Ti.
A női modellekből a Heaven's Gate szerintem határeset.
a TOMI
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.