Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Dr.Bubo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (50)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.02.04. 22:48
Mi is megjöttünk, kinntről nem tudtam jelentkezni. Az időjárással szerencsénk volt, az előző heti havazás sokat számított, és nálunk is esett bőven. Ennek ellenére az annabergi pályákra ráfér még egy kis hó. A hely nagy hátránya az alacsony fekvés,de tagadhatatlanul gyönyörű. Nagyon jó kis túrákat tettünk,minden nap átsíeltünk Annabergről Russbachba,Gosauba,ez önmagában is egy élmény,erős 1 óra kell hozzà.Első du.a csapat egy tagja kiesett boarddal az uccsó csákányosból,kalandos volt a hazajutásunk a szállásunkra St.Martin am Tennengebirgébe,mert elkéstük az utolsó síbuszt.Boarddal néhány helyen nehézkes az átcsúszás,de azért nem lehetetlen .Változatos,jó pályák vannak,nekünk a Russbachba 1-es volt a kedvencünk.Elcsúsztunk a vége előtt balra az 1/nem tudom,melyik pályára ,ahol az állatsimogatós hütte van,nekünk nagyon bejött a környezet,és finom volt minden .Péntek reggel esőre és +6 fokra ébredtünk,ezért eredeti tervünkhöz tartva magunkat,átmentünk Obertauernbe.Olyan hóviharba keveredtünk,hogy a családom kiszállni sem volt hajlandó az autóból,nem hogy síelni.Összességében szép hetet töltöttünk el itt,jót síeltünk,és valószínűleg normál időjárás mellett azért a hóviszonyok is jobbak.
Előzmény: (Hogwash 167888)
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.24. 20:30
Itthon is szakad,hófúvás van,néhány utat lezártak.Nekem se tetszik semmi:ha van hó,az is baj,ha nincs,az is.
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.23. 19:17
Remélem,az Annabergi pályák is feljavulnak,és át tudunk menni az általad javasolt helyekre,. Ha nem,autóval se akkora távolság,szeretnénk minden pályát kipróbálni.A hüttéket is meglátogatjuk.Beszámolok majd a tapasztalatainkról,és köszi a segítséget!
Előzmény: (Hogwash 167715)
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.23. 19:01
Bocs,melyik lifthez,ezt akartam írni,csak néha nem veszem észre,hogy a felajánlott szó kerül a levélbe.(nem erősségem a technika)
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.23. 15:38
St.Martin am Tennengebirge nevű településen lesz a Szállásunk,síbusszal tervezünk menni,nem tudod véletlenül,melyik liftben visz a busz?Ajànlanál Hüttét,melyik a kedvencetek?A síbérletnél hogy működik a fénykép?Milyen idő van most?
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.22. 09:49
Olyan jó,hogy írsz,eddig is mindennap ránéztem,és csak a tavalyi infók voltak.Kicsit mindig aggódom,ha új terepre megyünk,főleg,ha többeket csábítok magunkkal.Most már kezdek bízni abban,fehér pályák mellett a táj is télies látványt nyújt majd. Már visszaszámolok.
Várom a beszámolódat,jó tanácsokat,mindent,amit fontosnak gondolsz.
ÉS KÖSZÖNÖM!!!
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.21. 10:00
Nagyon köszönöm a jó híreket,nincs kezdő a csapatban,úgyhogy egyszer megpróbáljuk,meg utolsó napra obentauernt tervezünk.Szállásunk St.Martin amTennengebirgén lesz,a ház közelében áll meg a Dachsteinre járó síbusz,gondolom,Krippensteinre autóval kell mennünk.Egyébként van egy szabad 2hálós appartmannunk,szombattól egy hétre 90.ezer Ft ,ha valaki kedvet kapna.Várom a további jó híreket sok-sok hóról!
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.20. 21:53
Lehet,köszönöm,mert Obentauern tènyleg furcsa lenne.Ez a Krippenstein kicsit magasabban fekszik,hátha jobb a helyzet,bár kis pályának tűnik.nem gondoltam,hogy januàr végén azon fogok aggódni,van-hó?
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.20. 19:15
Bocs,néha megtréfál a gép,az infókat köszönöm.
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2014.01.20. 19:11
Köszönöm a híreket,nagyon aggódunk,szombaton jövünk ide,és riasztóak a hírek a hóhelyzetről.Ha tudsz,írj még a héten,nagyon várom! Nem tudod véletlenül,az itteni bérlet ráfizetéses el nem használható Obentauernben?Mintha olvastam volna itt a fórumon valahol. Előre is köszi az indokát!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.