Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fischer RC4 Race SC BOOSTER

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
2007.12.22. 17:05
Óh, ez ismét visszaadta a hitemet a dologban :-)
Gondolkozok egy ilyen léc beszerzésén, de nem tudtam, hogy ez a kötés most akkor jó, vagy nem...
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2007.12.22. 14:51
Ez tulajdonkeppen a FS13-as Fischer platni, itt minden lyukhoz oda van irva a millimeter szam es pillanatok alatt ra lehet csavarotni a kötest. Ezzel a kötest jobban lehet rögziteni mint a sines megoldassal, a Tyrolia ezert hasznalja ezt a Fischer Worldcup-nal es a Head versenyleceknel is.
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
2007.12.22. 13:07
Megvan a megfejtés:
A booster egy emelt platnit jelent, ami elvileg arra szolgál, hogy jobban élére lehessen állítani a lécet. Hátránya viszont, hogy nem sines rendszerű (így könnyen állítható), mint a railflex, hanem fúrt lyukba kell a platniba csavarozni a kötést. Viszont azt hiszem, egy fél kazal ilyen lyuk előre menettel meg van csinálva a platniban.
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
2007.12.21. 08:59
Minap jártam az egyik multi sportszerboltban, és a következő ragadta meg a figyelmemet a léceknél: Fischer RC4 Race SC BOOSTER. Ebből az utóbbi szót nem nagyon értem, hogy miben más, mint a nem BOOSTER típus. Némi utánajárással arra sikerült jutni, hogy itt valami a kötésben különbözik, de a neten sem találtam semmi használható információt.
Ezért teszem ezt közzé és kérem, aki tud, segítsen!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.