Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

15 éves síléc vásárlása?

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.12.09. 21:29
Üdv! Jó lécnek tartom őket, nehéz mint a sár!
Nagyon szívós a kígyómintás jacket.

A kötés beállítása némi gyakorlatot kíván.
Kicsit ropoghat is a platni, szétszedve szilikonzsírral megkenve elhalgat.

Amire figyelni kell, hogy a jacket alatt valami ötvözött , formára préselt fémlemez van, ami alá tud oxidálódni és feldobja a jacketet. Ezt jellemzően a léc azon részén, ahol meg van rúgva(egérrágta) ill a kötések mellett.
Ha már lélegzik egy kicsit is, ne vedd meg.

A másik típushiba, hogy waxolásnál felhólyagzik a talpanyag. ( ezt a legnehezebb észrevenni, kihűlt állapotban sima lehet)

A kötés nem tudja a gripwalk cipőt ( ha jól emlékszem), és a fék talp alatti műanyag része is sérülékeny.

Ha megveszed megírom hogy kell elkerülni, hogy eltörjön.

Szokott nekem is lenni, ezekből a modellekből és testvéreiből. Ha kifogástalan, full szervizzel (ami a kötést is érinti), méretre állítva, egy év garival, 18/25 ezerért árulom, méret, típus és állapot függvényében.
Előzmény: (batkip 219603)
batkip
1 élménybeszámolót írt
1
4 hónapja tag
2023.12.09. 20:46
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Jó síelő vagyok de nem száguldozom, megfontolt vagyok. Kinéztem használtan egy Atomic supercross sx 10 lécet ami jó állaptban van, megbízható magánszemély hirdeti. Úgy tudom hogy jó léc, de 15 évvel ezelőtti modell. Szerintetek ez számít? veszít a léc a rugalmasságából vagy van valami más hátránya hogy öreg?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.