Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

azimi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
azimi
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2018.10.30. 20:59
Sziasztok!

Volna pár túralécem eladó, Budaörs-Székesfehérvár-Veszprém vonalon meg tudom mutatni, illetve lenne egy Pieps is.

Valakinek van esetleg tapasztalata a Marker Kingpinnel, Dynafit Beasttel kapcsolatban? Használ itt valaki ilyesmit? Mennyivel másabbak, mint egy diamir vagy régebbi dynafit TLT?

Iletve lavinazsák kezdőknek nem túl drágán? Ötlet ezzel kapcsolatban?

Köszi!
azimi
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2018.10.29. 21:05
Sziasztok!

Valakinek ötlet, hogy most a hétvégén hova érdemes menni turasielni kb. 500 km max?

Köszönöm!
azimi
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2017.10.26. 06:40
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Akkor a felszerelés rendben, már csak a síterepeket kell megnéznem és kiválasztani :)

Üdv.
azimi
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
2017.10.22. 17:14
Sziasztok!

Az idei szezonban szeretnék elkezdeni túrázni. Eddig csak alpin sieltem. Elméletileg a következő felszereléssel fogom kezdeni:
GPO túraléc, Gecko fóka és egy silvretta 500-as kötés.

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi a különbség a silvretta és a diamir titanal 1-2 között. Kezdésnek megfelelő-e a silvretta vagy inkább ruházzak be még a titanal-ba, mert annyival jobb és érezni fogom a különbséget?

Bakancsban sikerült szereznem egy dynafitot, de sajnos nem találtam hozzá pin-es kötést elérhető árban. Mikor érdemes beruházni egy pin-es rendszerbe? Tudom, hogy a súlya kevesebb, de kezdőként ez mennyire fog befolyásolni?

Köszönöm és várom a hozzászólásokat!

Üdv!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.