Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

dtibi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dtibi
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2005.02.26. 20:02
Bad Kleinkircheim
Sziasztok!
Február első hetében voltunk egy nagyon jó kis csapattal Bad Kleinkircheimben./ K2-vel /
Döbriachban volt a szállodánk, kb. 12-15 km.re
a Römerbad alsó állomásától.
A szállás kifogástalan, félpanzió - bőséges reggeli és vacsora.
A pályákról- lévén voltak kezdők is a csapatban, no meg minden tudásszintnek megfelelő síelők-
sok jót sajna nem tudok írni.A haladók még csak-csak elvoltak, de a kezdők és a piros pályákra éretlenek egész áldott nap nyúzták a kb.100 méteres gyerekpályát és rángattatták magukat több-kevesebb sorbanállás után a drótkötelessel.Kék pálya nincs!!! Eszed-nem eszed- ez van.Lévén jómagam is még csak 3 szezont síeltem, és mindíg Olaszországban, hát kissé feszengtem az itteni hóágyúzott, alájegesedett pályákon.
Túl nagy pályarendszer nincs, a Franz Klammer pálya egy fél napra való élmény.
Hogy a kezdők és a síeltek már kat.-ba soroltak is élvezzenek valamit e sport szépségeiből, valamint élményeik is legyenek, át kellett autóznunk kb.70 km.-re Katschberg.be.
Hát ég és föld !!! Aki elégedett Bad Kleinkircheimmel, az vagy nem járt még máshol, vagy nincs igénye a sokkal jobb és többszintü terepekre. Én többet csak azért nem fogok oda menni, hogy ha beszélek róla, hogy ott voltam egy hétig, mindenki ájuldozzon.Inkább akarok jókat-jó pályákon síelni. Azt hiszem, hü maradok Olaszországhoz, nagyon klassz kis helyek vannak kb.,ugyanilyen távolságra. Nem beszélve róla, hogy árban is jobbak.Bad Kleinkircheim drága, mert felkapott, de várakozáson mélyen alul teljesít. Ja, és még nem is szóltam az állandó, kellemetlen, kb.40-50 km./h-s szélről.Emiatt a felvonókat többször,hosszabb időre le is állították. Hát szóval, egy jó kis huzatos völgy, és úgyigaz,ahogy többen is írtátok.Máshol temérdek hó- itt pedig szinte semmi, legfeljebb
jéééég!!! A rajta lévő mühavacskát pedig délre lesíelik.
Hát sajnálom, ha valakikben illúziókat romboltam.
A K2 csapattal jövőre is megyünk, de bizti, hogy
máshová.
Sziasztok! Tibor
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.