Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sajtmedve által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2012.01.22. 21:59
A hely nagy tudoraihoz egy kérdésem lenne. A google maps a lenti utat ajánlja, de nekem ránézésre jobbnak (bár hosszabbnak) tűnik Salzburg felé menni. Mi a tapasztalat? Szombaton megyünk majd 1 hétre 2 gyerekkel. Nem szeretnék felesleges kellemetlenséget. Köszönöm.
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2011.12.20. 11:00
Hétvégén voltunk csúszni Schladmingban.
Péntek munka utáni indulással, szakadó esőben nagyon lassan értünk oda.
A szállásunk most az új aqi hotel volt, pont szemben a planai felvonójánál. A szálloda barátságos, fiatalos. A 2 ágyas szoba reggelivel volt 112 juro. Medencéje nincs, de a tetőn van olyan finn szauna, aminek az ablakából a pálya látszik éjjel is kivilágítva.

Szombaton csak a Planai-on síeltünk. Esett a hó, volt egy kis köd is, de a megnyitott pályák jók voltak. Vasárnap viszont gyönyörű, napsütéses idő. Megnyitották a kedvenc, Hochwurzeni, piros 41-es pályánkat is. Fantasztikus volt és a folyamatosan működő hóágyuk sem voltak nagyon zavaróak.
Sajnos a HW hibája ismét előjött, lentről a felvonóval felmenni a tetejére egy rémálom. Állva, 15-en egy boxban. Szörnyű :-(
Szerencsére sokan nem voltak a pályákon. Nekem az volt az érzésem, hogy a városban sem. A karácsonyi vásár is olyan csendesre sikerült. Sehol tömeg, sehol a jó, síelős hangulat. Olyan kicsit öreguras volt, de jól éreztük magunkat.
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Hochkar
2010.01.09. 08:53
március 15-én szerintem iszonyatos tömeg várható.
Közel van MO-hoz, hóbiztos, szinte mindegy hogy hol a szállás, mert a szerpentinen fel kell menni (nincs pályaszállás kényszer :-) )
Én pont ezért fogok inkább menni még egy órát és schladming felé veszem az irányt. Drágább, de annyival nagyobb, hogy eloszlik a tömeg.
SM.
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2009.12.14. 11:19
Most érkeztünk meg síelésből.
Csütörtök este indultunk, péntek szombat egész nap síelés, vasárnap haza.
Szállásunk a Hochwurzen tetején elvileg pályaszállás, csak hó nem volt hozzá.
Pénteken a Planai-on síeltünk. A hóágyúkból ömlött a hó, egy kicsit köd is volt és csak pár pálya volt nyitva. Nem volt nagy tömeg és nekünk elég volt a hó is. Szombaton a Hochwurzen-t kinyitották, de csak a nagy felvonó ment és a P31 és P33.
Az alsó szakasza nagyon buckás volt délelőtt, de a tetején nagyon jót síeltünk. Nap közben és éjszakánként kicsit havazott, de semmi komoly.
Azt hiszem, hogy 2 héten belül fognak jó pályákat csinálni.
Sajtmedve
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.12.15. 14:38
most vasárnap jöttünk haza.
Érkezés csürötrök este, hatalmas esőben. Éjjel nagy havazás (legalább 30 cm), így pénteken a friss hótól elég buckás volt a pálya.
Szombaton gyönyörű idő, jó pályák.
tavaly óta a hochwurzen-en egy új pálya készült (piros 41). Fantasztikus pálya, jó hó és nagyon nagyon gyors felvonó.
Síelőkkel alig találkoztunk, annyira szezon eleje volt még.
Sajtmedve
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.09. 21:19
Megjöttünk.
Pénteken este értünk ki a http://hotel-waldesruh.at/ szállodába. Hogy ez mitől 4*-os azt nem tudom. Az étlap jó, de nagyon rövid, a kiszolgáló rész (szauna, gőz) kritikán aluli. 5C-os öltöző, gagyi zuhanyzási lehetőség, éttermen keresztül kell menni, ha szaunázni akarsz.
A pálya szombaton jó volt, de estére jött a köd/felhő és esett a hó.
Vasárnap de viszont gyönyörű napsütés, fent a tetőn egy kis szél, de kibirható volt.
Nem volt nagy tömeg, pedig az idő tényleg nagyon jó volt.
Borzasztóan sok magyar volt fent.
Üdv,
SM.
sajtmedve
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.07. 13:34
10 perc múlva indulunk ide síelni egy hétvégére. Az előrejelzések alapján jó idő lesz, utána beszámolok!
Üdv,
sajtmedve
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.