Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

astrid által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (19)Időben csökkenő Időben csökkenő
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.30. 09:08
ez nem jó hír:( tudniillik én (is) ma indulok
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.20. 21:14
sziasztok!
én nemrég szereztem be egy Helly Hansen aláöltözőt. mégpedig azért mert a harisnyákat, egyebeket amit eddig hordtam nadrág alá nem éreztem elég komfortosnak. amit most vettem az a legalsó rétegként szolgál, lényege h érintkezzen a bőrrel, mivel onnan a nedvességet nagyon hatékonyan elvezeti a külsőbb rétegekbe, ami lehet még egy aláöltöző ha fázós vagy, vagy maga a sínadrág. ez a legalsóbb réteg mindenképp egy jól lélegző anyag kell legyen. szerintem nagyon praktikus. én nem vagyok kifejezetten fázós, inkább olyan középút, de úgy gondolom elég lesz nadrág alá.
javaslom, h elsősorban ilyet szerezz be, ha nem érzed elégnek, csak akkor vegyél még egy réteget ami kifejezetten melegít. de az h a testedből távozó nedvesség nem érintkezik a testeddel mert el van vezetve már önmagában melegebb, mintha olyan réteg van legalul ami magában tartja és ezzel tovább hűt téged.
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.20. 16:49
valaki esetleg tud oktatót Les Orres-ben, febr. 1-7ig?
vagy esetleg jár arra valaki akkortájt akinek kedve lenne bajlódni velem és pár társammal?:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.20. 16:46
jelentem, bevált tökéletesen:) bár ma nem is voltak túl szélsőséges körülmények Visegrádon.
klassz kontrasztot ad, ez biztos, és nem is párásodik;)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.18. 22:19
nekem is megérkezett az ebay-ről rendelt szemüvegem, épp ma kaptam a kezembe. és nem csalódtam:) teljesen új állapotban van, ahogy ígérték és még az én relatíve kis arcomra is klasszul illeszkedik. kedden felavatom, remélem beválik élesben is és bebizonyítja hogy legalább olyan praktikus mint amilyen szép:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.09. 20:10
Daddy!
köszi hogy beleszóltál, nagyon jó ötletek!! sokat meg fogunk belőle valósítani szerintem:)
italozás nálunk annyira nem dívik, szóval a tészta lesz a nyerő, de a melegszendvics is jól hangzik:) én meg egyébként is nagy leves párti vagyok szóval az is menni fog rendszeresen szerintem:)
és akkor a bort is megkóstoljuk:)
köszi mégegyszer
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.09. 00:41
én még nem nagyon épültem be ebbe a fórumos társaságba, de én is jelezném h csatlakoznék, egyedüli problémám h nekem csak a keddek a jók. de remélem rendszer lesz ebből tényleg és akkor én sem maradok ki a jóból:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.09. 00:38
fú hát ez nagyon jól hangzik!:)
milyen ételeket szoktatok csinálni? mi eddig a tészta+szósz megoldásban gondolkodtunk. egyéb javaslat? (vagy ez már nagyon off topic?)
és fondüt sem ettem még étteremben szóval azt hiszem arra is benevezek majd. mégis csak más mint az otthoni:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.08. 22:13
1 euro tényleg nem sok érte, ha elég reggelire meg még csomagolhatok is el napközbenre:) igazából nagy bevásárlást nem akarunk ott tartani tehát az talán nem lesz olyan szörnyen drága
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.08. 22:10
szia Fázós!

hát ha már így bátorítasz akkor kérdezősködök még:) tudom az időjárás mindig változik, de neked mi a tapasztalatod? szép napos idő szokott lenni?
síkölcsönző külföldön milyen árban van? illetve ezen a síterületen szokott lenni ski demo? mármint h léceket lehet kipróbálni/megvenni?

előre is köszi:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Visegrád
2009.01.08. 14:53
Pedro! köszi a tippet, lehet h meg fogom próbálni ha nagyon nem boldogulok a buszozással:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.08. 14:02
fú nagyon klassz ez az ajánlat! mindenképp ki fogom használni:)
megfelelő számú jelentkezőn hány főt kell érteni nagyjából?
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Les Orres
2009.01.08. 11:45
sziasztok!
január 30án utazunk Les Orres-be a kis csapatunkkal. a szállásunk a Residence Le Parc des Airelles-ben lesz. a kérdésem az lenne, hogy milyen messze van ez a szállás a legközelebbi abc-tól? illetve én azzal sem vagyok egészen tisztában milyen árban vannak Fra.o-ban az élelmiszerek? pl egy bagett v ilyesmi...
9 fős apartmant foglaltunk esetleg tud valaki valamit ezekről? felszereltség és elosztás érdekelne elsősorban. meg egyébként is bármilyen hasznos infot, tanácsot szívesen vennék:)
előre is köszi
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
Topik: Visegrád
2009.01.08. 11:34
sziasztok!
ha jól láttam a pálya weboldalán lehetőség van bérlésre is. erről mit tudtok? hétköznapokon előfordulhat-e h kifogynak lécekből?
esetleg valakinek valamilyen info arról h tömegközlekedéssel mennyire macerás eljutni Budapestről a sípályára? tapasztalat ezzel kapcsolatban?
előre is köszi a választ
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 21:23
köszönöm a tippet, utána fogok járni ennek a bukósisak ügynek:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 10:34
hát elég szimpatikus dolgokat írtatok, tényleg ideje lenne beszereznem egyet. ha tényleg ilyen kényelmes, akkor lehet h én is jobban szeretném mint a sapkát, amiből egyszerűen nem találtam még megfelelőt, mindegyikben fázik a fülem:(
arról meg h az a közvélemény h a bénák és a gyerekek hordanak csak bukót, hallottam már ellenpéldát is;)
az ellenvetéseim nekem is hasonlók voltak egyébként mint az itt említettek, hogy én úgysem megyek olyan gyorsan és eléggé szoktam figyelni is, de az is igaz h a más hülyeségét nehéz kivédeni (mint pl vezetésnél is) meg amúgyis mindenkivel megeshet h szerencsétlenül esik. ami még visszatart(ott) az az ár, mert hát én sem jutok el egy évben sajnos egy hétnél többet síelni. persze a baj akkor is megtörténhet, meg hát a síelés egy technikai sport ezt kénytelen vagyok elfogadni.
mindenesetre elég meggyőzőek az érveitek, meg a családi nyomás is nyitott szemmel fogok járni hátha találok valami kedvező ajánlatot.

és még egy érv a szememben az, hogy ahogy ti is mondtátok sokan hordják és ha én nem teszem egy bukósisakossal való ütközésnél talán még rosszabbul járok mintha egyikünk sem viselne...
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 02:18
sziasztok!
léc hosszal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. nagyon kinéztem magamnak egy használt Elan Wave Magic 152-es lécet, de az eladó/kölcsönző teljesen letört mikor azt mondta szerinte nekem ez a léc hosszú. már annyi félét olvastam az ideális léchosszról, hogy nem is tudom mit gondoljak. a gyártó oldalán ehhez a léctípushoz -10-15cm a javasolt léchossz és így a 152es léc megfelelő lenne a 162cm magasságomhoz. ti mit gondoltok?
ha ez számít 5 éve síelek és egészen fejlődőképesnek bizonyultam szóval megy a dolog és szeretnék is fejlődni azért is tetszett meg ez a léc. a hosszát pedig azért sem bánnám mert ahogy hallottam a hosszabb léc stabilabb, aminek örülnék mert nagy sebességnél az eddig bérelt rövidke lécek szitáltak. vagy ez csak tévhit?
előre is köszi a válaszokat:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 02:09
remélem még nem késtem le nagyon a témáról...

ha smith akkor napos időre szerintem platinum mirror. bár a smith lencsék amolyan minden időre jó lencsék általában:) a fény elnyelő képességét kell nézni (ezt sok esetben a lencse nevében lévő szám jelzi)

ilyen sí kiegészítő felszereléseket egyébként jó áron lehet kapni ebay-en. csak ajánlani tudom:)
most vettem egy smith anthem RC36 szemüveget teljesen új, 8000 Ft volt. ha megérkezik kiderül tényleg olyan szép és jó-e mint amilyennek látszik. majd beszámolok róla:)
astrid
19 élménybeszámolót írt
19
15 éve tag
2009.01.07. 01:50
sziasztok!
a napokban történt egy tragikus kimenetelű baleset az osztrák sípályákon és ennek kapcsán a családom most ultimátumot nyújtott be h idén bizony bukóban menjek síelni. bár belátom h igazuk van, azért felmerült bennem a kérdés h nem kényelmetlen-e a viselése? mennyire zavar a mozgásban, látásban? lehet h nagyon triviális kérdések, de tényleg bármilyen tapasztalatra, hasznos tanácsra kíváncsi lennék. esetleg bérlésre van valahol lehetőség?
és ami még érdekelne, de csak úgy kíváncsiságból ti hogy tapasztaltátok mennyire hordanak bukósisakot az emberek? mert akármennyire próbálok nem tudok ezzel kapcsolatban semmilyen emléket felidézni magamban...
előre is köszi a válaszokat:)

(itt van az említett cikk ha valakit esetleg érdekel: http://www.parameter.sk/rovat/kulfold/2009/01/06/halalos-sibalesetet-kovetoen-ausztriaban-bevezetnek-kotelezo-sisakviseletet)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.