Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ilinavarro által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.02.23. 20:21
Ez az előzőből kimaradt! A hójelentésnél (Ausztria, Lackenhofra kattintva van vebkamera) meg tudod nézni mennyi hó van csak figyeld a felvonó házikó tetejét. :)
Előzmény: (janosb 111745)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.02.23. 20:11
Szia! A szauna mindennap 4-8ig nyitva és ingyenes. Délelőtt szólni kell,hogy szeretnétek használni, ilyenkor felfűtik. Mivel elég kicsi a kapacitás nem érdemes 4re menni mert akkor sokan vannak, bár ez szálloda telítettség függvénye. A felvonóhoz kell egy kicsit gyalogolni de ez nem vészes (200-250 méter).Visszafele le lehet csúszni a szállóig bár van közben egy utca de ha a lécet nem sajnálod annyira ez is megoldható( én nem próbáltam ki inkább kutyagoltam).Nagyon drukkolok,hogy jó "havas" jó időtök legyen.! Jó utat és síelést (friss képek a profilomban ha érdekel nézd meg)
Előzmény: (janosb 111745)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.02.22. 12:17
Szia! Mi amikor Lackenhofban vagyunk, mindig a Sport hotelben szállunk meg. Az idei év tapasztalata:Az egész hotel ki lett festve, a közösségi helyiségekben (társalgók is)a bútorok fel lettek újítva.(az új rész teljesen modern) A reggelivel kapcsolatban:3-4 féle pékárú,felvágott,sajt tojás(minden nap másképp elkészítve) vaj, méz,lekvár.Tea kétféle, kávé,tej, kakaó, müzli.Na aki ebből nem tud jóllakni az fizessen be a Hiltonba.Arról nem is beszélve,hogy ebből annyit vehettél amennyit csak akartál.( ja és nem a magyarok csomagoltak elemózsiát a napi síeléshez)A vacsora 3fogásos, leves, főétel(ezen belül hús,tészta,zöldség, savanyúság.A vegák is tudtak rendesen enni. Tehát mi az egy hét alatt változatosan tudtunk étkezni,nekem ez a tapasztalatom.( a rendszer vacsoránál is svédasztalos)A személyzet:odafigyeltek ránk,az üres tányérokat, poharakat azonnal leszedték,mindig volt aki azt nézte,hogy kérünk e még valamit. :) Egy hét teljes kikapcsolódás, mindenkinek legalább ezt kívánom!
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.02.20. 21:46
Sziasztok! Mi 10.én jöttünk haza Lackenhofból.Már akkor a Nagy Ötscheren lévő fekete pálya igen köves és földes volt.Mi nem is nagyon mentünk arra az oldalra.A léc többet ér mint,hogy tönkre tegyük.A másik oldal felső pályái még délután is jók voltak hála annak,hogy azt a részt a bordosok nemigen szeretik.Viszont az alsó kék az kriminális főleg úgy 11 felé!Délután már elviselhetetlenül le volt tolva.Ha jól láttam ma esett 5cm hó de az nagyon kevés.Este mikor lehűlt a levegő mentek a hóágyuk de nagyon kellene a hó.Nekünk gyönyörű verőfényes igazán klassz időnk volt.A lenti hütte hőmérőjén 20fok volt.(igaz rásütött a nap)Ha most mentek imádkozzatok az égiekhez,hogy essen még hó! Jó utat, jó síelést!
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.30. 10:25
Szia! A felvonótól kb250m ( de az is lehet,hogy csak 150) séta a szálló! Innen lehet felmenni a hegyre.Mi évekig jártunk ebbe a hotelbe most is megyünk 4.én. Rengeteg gyerekkel,tinivel,öreggel, fiatallal.Tehát minden korosztály.Aki rosszat mond a hotelről az más helyeken is talál hibát! Van egy új rész melyben apartmanok vannak a régiben 2-3 ágyas szobák, kellő nagyságúak , el lehet férni kényelmesen.Bár mi reggeltől estig (felvonó zárásig) a pályán szoktunk lenni. Van egy hatalmas étterem, szauna,bár, tv szoba, minden emeleten társalgó ahol jókat lehet társasozni.Magyar a személyzet lehet velük kommunikálni. Lackenhof elég kicsi de érdemes megnézni a "belvárost" ,kicsi színes házait és a templomot! Jó utat és síelést!
Előzmény: (egér74 106872)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.28. 15:46
Hali! Igen lassan készülődünk. Mi visszatérő vendégek vagyunk a Sport hotelben! Bár az utolsó két évben Olaszországban( Dolomitok, Paganella Molveno) voltunk!Jó utat jó síelést lehet,hogy egymásba botlunk!
Előzmény: (noemi975 106465)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.26. 20:20
Szia! Találtam egy kisfilmet,érdemes megnézni.A szálloda hirdetésénél.
http://bs-otscher.com/bemutatkozas_w.php?lang=hu
Remélem hasznát tudjátok venni! Jó utat!
Előzmény: (noemi975 105334)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.20. 11:20
Szia! Lackenhof olyan kicsi,hogy a hotel nincs messze a felvonótól! Kocsit nem is kell használni! Én legalább is úgy tudom.Jó utat és jó deszkázást!
Előzmény: (noemi975 104680)
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.18. 15:33
Sziasztok! Én épp aggódom!Eddig háromszor voltunk Lackenhofban
-,kétszer jó nagy hó volt,egyszer csak a csoda segített 30centis hóval, ami ki is tartott egy hétig!Most február elején megyünk, a hójelentéseket nézve az a 40cm-es kásás hó nem éppen a legideálisabb.De még van idő arra,hogy új hó essen.Sport Hotel: sokat,nagyon sokat fejlődött az elmúlt években.Mi 50-60 fős társasággal,rengeteg gyerekkel,roppant jól szoktuk érezni magunkat.Köszönet a jó helynek,kajának, nyugalomnak.! :) mindenkinek jó síelést és jó időt!
Ilimarcsi
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.10. 16:44
Szia! Molveno egy csendes ,nyugodt kisváros! Bulizni nem igen lehet. ( talán Andaló de onnan elég nehéz átjutni Molvenoba,ha csak nem saját kocsival mentek,de akkor a sofőr nem ihat. Utolsó síbusz 4,45-kor)Mi két évben is itt voltunk és jól éreztük magunkat! Ötven fős társaság , buli a szállóban.Igaz,az egész napos síelés után már örültünk,hogy le tudtunk ülni. Szóval a Paganella gyönyörű remélem ti is szép és jó időt fogtok ki mint mi!Jó utat, jó síelést!
Előzmény: (Füry 90635)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.