Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vuz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
vuz
4 élménybeszámolót írt
4
2 éve tag
2023.01.25. 12:03
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy a síterep honlapján szereplő Punkte kártyáknál mennyi pont vonódik le egy liftezéssel? Nem találok erre vonatkozóan információt a honlapjukon. Illetve vajon a 30/60 pontos kártya 1 napig érvényes, vagy több napig akár?
Köszi szépen.
vuz
4 élménybeszámolót írt
4
2 éve tag
2022.12.26. 09:58
Köszönöm szépen a választ. Igen, sajnos pont erre gondoltam én is, hogy még a bécsi tömeg is ezekre a pályákra zúdul rá.... Végül Mönichkirchen lett volna a kiválasztott, de az időjárás előrejelzés miatt ezt is elnapoltuk...
Előzmény: (admin3 216752)
vuz
4 élménybeszámolót írt
4
2 éve tag
2022.12.15. 11:50
Sziasztok!
A témához (kicsit) kapcsolódóan feltennék én is egy kérdést, ha nem gond: dec 29-31 időszakra melyik síterepet javasolnátok 2 felnőtt + 1 gyerek részére, nem teljesen kezdő, de gyengébb sítudással? Mönichkirchen-t néztük ki, de lehet hogy ott hatalmas tömeg lesz? Szóba került még Wenigzell illetve Niederalpl. Szempontok: max 3 és fél óra utazási idő Bptől, kezdőknek való ("világoskék", széles, hosszú) pályák, kezelhető tömeg. Köszönöm a tanácsokat.
vuz
4 élménybeszámolót írt
4
2 éve tag
2022.02.04. 15:36
Esetleg nem jön valaki holnap-holnapután Mátraszentistvánra, aki vállalná egy 3 fős család (kezdő szint, pár órán túl vagyunk) pár órában történő sízés tanítgatását? (A helyi síiskolát természetesen megkérdeztem két napja, nem férünk be hozzájuk sajnos.)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.