Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Peterand által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peterand
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.21. 14:38
Mi előre foglaltunk a Campusnál. Náluk volt még szabad hely, mert ők szezon elején kibérelnek néhány bungallót és értékesítik. Meg tudod nézni itt a síelők.hu honlapon is, fent van a szállások között. Egyébként a honlapjuk: http://www.jasnabungalovy.sk/
Fel is hívhatjátok.
Peterand
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.16. 07:35
Sziasztok!
Köszönöm a felvilágosítást a bungalókkal kapcsolatban. A múlt héten voltunk és teljesen elégedettek voltunk. Vittünk mikrót, így a kaja dolog is könnyebb volt. Ajánlani tudom másoknak is, mi gyerekekkel voltunk és nagyon élvezték.
Peterand
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.03. 15:01
örülök, hogy nem az:-) Ezek 2,3,4 és 5+1 fős faházak, ezen a honlapon is fent van a szlovákiai szállások között, vagy https://www.chatalucky.sk
Peterand
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.03. 14:39
Hát köszi az infót, ez eddig nem túl biztató. Ez a Zahradky felvonótól kb. 1 km-re van, állítólag nemrégen teljes körűen felújították és ellátták konyhákkal is, csak kérdés, hogy milyennel. Egyébként mi családdal megyünk, méghozzá két kisgyerekkel, úgyhogy remélem nem lesz igazad...
Valahol olvastam egy fórumban, hogy nagyon melegek a házak, és teljesen családbarát szállás, sőt kifejezetten családoknak ajánlják, van egy tanulópálya is. Majd leírom a tapasztalatokat.
Peterand
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.03. 13:21
Sziasztok!
Érdekelne, hogy volt-e már valaki a Jasna Bungalókban? Lehet, hogy már írtatok róla, nem tudtam mindent visszaolvasni.
Ha valakinek van valami infója róla, nagyon megköszönném, mi hétvégén megyünk oda, de nem sokat tudunk róla, csak azt ami fent van az interneten. Pl. nem sikerült megtudnom, hogy a konyhafelszerelésbe alapvető edények is benne vannak-e, stb...
Előre is köszi.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.