Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

iceman88 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2014.02.26. 20:39
Sziasztok!

A sarokemelőt a síbakancs és a bélés közé kell berakni, vagy csak simán a bélésbe?

Köszi
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2014.01.28. 21:07
Sziasztok!

Január 26-án vasárnap voltam Chopokon síelni. Délen és északon is síeltünk. Délen a csúcsról csak a 33a fekete pályán lehetett lejutni egy darabig. Majd onnan egy síúton lehetett átcsúszni Kosodrevinára és onnan már simán le lehetett jutni egészen Krupováig. A pálya alapja jéggé van fagyva, amire az elmúlt napokban ráesett havat nagyon hamar buckákba hordták össze. Így vagy buckán vagy keményre fagyott jégen síeltél.

Nem árt azonban vigyázni mert kövek előfordultak. Délen kevésbe, de az északi oldalon nagyon sok helyen volt kő a pályán. Sajnos sikerült is megkövezni a léc talpát.

A körülmények mind a két oldalon egyformák voltak. Északon sok helyen hóágyúztak is. A múltheti havazásnak köszönhetően téli táj fogadott mindet kb. 20 cm természetes hóval.
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2013.12.02. 18:28
Köszönöm szépen a válaszokat.

Milyen márka ez a KÄSTLE? Számomra teljesen ismeretlen. Mennyire megbízható és jó minőségű síléceket gyárt?

Mekkora a különbség a Slalom és az All Mountain lécek között? Mennyire más síelni egy All Mountain léccel?

Nekem nagyon megtetszett a Blizzard, csak nem tudom, hogy megfelelő-e a számomra. Kipróbálni persze nem lehet. :) A pénzt meg nem akarom kidobni az ablakon. Így is nagyon meg kell gondolnom, hogy rászánom-e azt a plusz 20 000 Ft-ot.

Alapvetően egy használt max. 50eFt-os lécben gondolkodtam, de teljesen tanácstalan vagyok abban, hogy milyet lenne érdemes a számomra venni.

Ha valakinek van valami jó tippje azt szívesen veszem. Addig is nézelődök én is tovább.

Köszi
Előzmény: (Bukfenc 163352)
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2013.12.02. 18:04
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Síléc vásárlás előtt állok. 175 cm magas vagyok és majd 110 kg. Eddig kb. 30 napot síeltem, évente 7-8 alkalommal szoktam síelni. Változó, hogy mikor hogyan szeretek síelni. Van amikor csak poroszkálok vagy normál tempóba síelgetek nagy íveket húzva és van amikor szeretek gyorsan rövid kanyarokkal lefelé menni. Eddig csak pályán síeltem a freeride-ot még nem próbáltam és nem is nagyon tervezem.

A segítségeteket kérném a megfelelő síléc kiválasztásában. Mi lenne az ideális sílécméret a számomra?

Alapvetően használt carving lécben gondolkodtam max. 50 000,- ért. Jelenleg 3 lehetőségem lenne:
1. Atomic SL 9 160cm-es 35e
2. HEAD REV 3 vagy 4 163 cm árat egyenlőre nem tudok (ráadásul a neten se találtam semmit erről a lécről)
3. Blizzard Magnum 7.4 163 cm (új) 70e

Nektek mi a véleményetek a 3 lécről? Ti melyiket javasolnátok ezek közül? Illetve tudtok-e esetleg valamit javasolni akár újat, akár használtat ebben az árkategóriában? (50- nagyon max 60-70 eFt.)

Köszi
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2013.12.01. 10:45
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Síléc vásárlás előtt állok. 175 cm magas vagyok és majd 110 kg. Eddig kb. 30 napot síeltem, évente 7-8 alkalommal szoktam síelni. Változó, hogy mikor hogyan szeretek síelni. Van amikor csak poroszkálok vagy normál tempóba síelgetek nagy íveket húzva és van amikor szeretek gyorsan rövid kanyarokkal lefelé menni. Eddig csak pályán síeltem a freeride-ot még nem próbáltam és nem is nagyon tervezem.

A segítségeteket kérném a megfelelő síléc kiválasztásában. Mi lenne az ideális sílécméret a számomra?

Alapvetően használt carving lécben gondolkodtam max. 50 000,- ért. Jelenleg 3 lehetőségem lenne:
1. Atomic SL 9 160cm-es 35e
2. HEAD REV 3 vagy 4 163 cm árat egyenlőre nem tudok (ráadásul a neten se találtam semmit erről a lécről)
3. Blizzard Magnum 7.4 163 cm (új) 70e

Nektek mi a véleményetek a 3 lécről? Ti melyiket javasolnátok ezek közül? Illetve tudtok-e esetleg valamit javasolni akár újat, akár használtat ebben az árkategóriában? (50- nagyon max 60-70 eFt.)

Köszi
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2013.12.01. 10:43
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Síléc vásárlás előtt állok. 175 cm magas vagyok és majd 110 kg. Eddig kb. 30 napot síeltem, évente 7-8 alkalommal szoktam síelni. Változó, hogy mikor hogyan szeretek síelni. Van amikor csak poroszkálok vagy normál tempóba síelgetek nagy íveket húzva és van amikor szeretek gyorsan rövid kanyarokkal lefelé menni. Eddig csak pályán síeltem a freeride-ot még nem próbáltam és nem is nagyon tervezem.

A segítségeteket kérném a megfelelő síléc kiválasztásában. Mi lenne az ideális sílécméret a számomra?

Alapvetően használt lécben gondolkodtam max. 50 000,- ért. Jelenleg 3 lehetőségem lenne:
1. Atomic SL 9 160cm-es 35e
2. HEAD REV 3 vagy 4 163 cm árat egyenlőre nem tudok (ráadásul a neten se találtam semmit erről a lécről)
3. Blizzard Magnum 7.4 163 cm (új) 70e

Nektek mi a véleményetek a 3 lécről? Ti melyiket javasolnátok ezek közül? Illetve tudtok-e esetleg valamit javasolni akár újat, akár használtat ebben az árkategóriában? (50- nagyon max 60-70 eFt.)

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.