Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Sölden - Ötztal Arena
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Top Tirol Apartmanház - gyönyörű 4 csillagos apartmanok Sölden mellett
ÜZENETEK (442)Időben csökkenő Időben csökkenő
breez
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2008.10.12. 09:13
Piroska! Ha nem a Vk futamra vagy kivancsi hanem egy jot csuszni szeretnetek ,en a helyetekben nem Soldenbe mennek azon a hetvegen.Szezonnyito verseny noknek es ferfiaknak is szoval a nagy tumultus garantalt.mivel ilyenkor meg csak a gleccser palyak mukodnek abbol is a Rettenbach lezarva,mivel azon lesz a verseny.Igy kb.2-3 palya lesz nyitva az is a hatso gleccseren igy tuti a kaosz es a sorbanallas.Mindenki kocsival fog felmenni a gleccserstadionhoz mivel ilyenkor meg massal nem lehet.Ha nem foglaltatok meg szallast inkabb latogassatok el Stubai-ra.remelem tudtam segiteni.breez
Piroska
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.10.10. 16:15
Üdv mindenkinek az uj szezonban és jó sielést kivánunk !!! Okt 26-án Söldenbe megyünk /még nem voltunk/ Olvasom hogy verseny lesz. Melyik pályán? A versenyzők is az autóuton jutnak fel vagy beinditják a lifteket. MI a gyakorlat? Nekünk is csak autóval lehet menni? Elnézést a naiv kérdésekért, de semmi helyismeretünk nincs, tavaly Pitztalban voltunk az nagyon jó és szervezett volt. Reméljük idén sem "fürdünk be" Előre is köszi a választ.
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2008.04.05. 23:31
Sziasztok!
Most jöttem haza ,egy hétig voltam..50 cm friss hó így 300 cm a gleccseren, 100-110 a közép pályákon(a faluig csúszni lehetett) és fantasztikus napsütés,(na jóóó 1 nap felhőben kerestük merre a pálya és hol kezdődik a fent és a lent) de állandóan dolgozó ratrakok..szóval egy csoda! aki tud, menjen : ápr.11-én "Hannibál est"! hóból, jégből piramis,elefánt,120 fáklyás síoktató bemutatója, "Istenek" az égből nanáá, hogy sítalpon..stb. Egy kis ízelítő)üdv.G.
A-hegy-tuloldalan.jpg
epul-a-piramis-a-gleccseren.jpg
Solden-kicsi.jpg
Solden-2008.-13-as-palya-kicsi.jpg
Rettenbach-gletscher.jpg
kis-kilatas.jpg
Gaislachkogl-3058-m.jpg
keszul-az-elefant-resize.jpg
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2008.03.30. 20:57
Jár mostanság valaki Söldenben? Sok hó esett, jók a pályák?
Piroska
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2008.03.10. 11:11
Gyönyörüek a képek,gratulálunk a fényképésznek!!!
Yellow Rose
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2008.03.10. 06:46
Sziasztok!

Párommal március 15-én (most hétvégén) megyünk 7 napra Söldenbe. Már voltunk egyszer 4 éve nyáron akkor csak a gleccseren lehetett síelni. Nagy élmény volt. Ahogy nézem hatalmas élményben lehet részünk, ha hó is lesz bőven:-)
Tud valaki infót adni a SWATCH órás bérlet feltöltéses rendszerről? Érdemes megvenni az órát? Valamint a bérlet árak a 2 pályarendszerrel vonatkoznak?

Köszi,
YR
zjuhasz
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2008.02.28. 12:26
Mi is vasárnap jöttünk haza, 7 nap sí után. Langenfeldben laktunk, 2000m alatt pont tönkrement a hó a végére.
Gleccserpalya-atmeretezve.jpg
Solden-city-atmeretezve.jpg
STB-2878-atmeretezve.JPG
Gleccseren-atmeretezve.JPG
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2008.02.26. 00:02
Köszönöm Judit))
már is jobb a kedvem...már csak 1 nap)))

Jó havat mindenkinek)
Judit Kovacs
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.02.25. 12:57
Szia,
Mi tegnap jöttünk haza Söldenböl, 1 hetet voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Hó is volt böven föleg a gleccsereken. Jó pályák és mind össze van kötve. Sajnos nagy volt a tömeg de azért elfértünk. Jó utat!
Üdv
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2008.02.24. 17:34
Szaisztok!
Volt valaki mostanában kint??? Szerdán indulnék,jó lenne megtudni érdemes-e annyit menni!
Köszönöm, és jó havat mindenkinek.
G.
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2008.01.28. 11:52
Ez az aqua park tényleg fantasztikus, én is jártam itt pár évvel ezelőtt. Fontos tudnivaló viszont, hogy a wellness részlegbe osztrák szokás szerint szigorúan csak pucéran lehet bemenni!

Aqua Dome infó és fotók:
https://sielok.hu/wellness/furdo/aquadome/
Judit Kovacs
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.01.28. 10:47
Örömmel olvastam a soraidat, mi februar végén megyünk Söldenbe. Az uszodát feltétlenül kipróbáljuk.
Üdv
Judit
csontiz
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.01.28. 09:28
Üdv mindenkinek!

Most voltunk a barátainkkal Söldenben 2008.01.19-01.26-ig. Fantasztikus volt minden, úgy hogy csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem olcsó hely, de a szállással sokat lehet spórolni. Mi Laegenfeldben laktunk, és onna jártunk át, egyátalán nem volt vészes az a 15 perc autókázás oda is meg vissza, nagyon megéri. Mindenkinek tudom még ajánlani egy hetes sielés után a Laegenfeldben található Aqua Dom-ot, nagyszerű hely arra, hogy az ember kiáztassa a fáradt végtagjait.
Csak ismételni tudom magamat fantasztikus hely, egyszer mindenkinek el kell mennie oda.
szokefeny
1 élménybeszámolót írt
1
16 éve tag
2007.11.27. 19:09
Kedves JANCI.Olvastuk hogy a söldeni pályán síeltél. Nekünk is uticélunk csak a szállással vagyunk bajban. A LANGENFELDi szállás felől érdeklődnénk: hol foglaltad le?melyik utazási irodánál?mennyibe került?milyen az ellátás?stb...Kérlek adj valamilyen tájékoztatást! Elöre is köszönjük!:)
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2007.11.13. 22:59
Köszi
Varga Endre
121 élménybeszámolót írt
121
21 éve tag
2007.11.11. 10:23
A terep honlapja szerint dec. 1-án nyit a rendszer (természetesen nem a gleccserre gondolok).
Nem tudjátok, hogy ez mennyivel változhat. Kiszoktak nyitni korábban?
janci
24 élménybeszámolót írt
24
18 éve tag
2007.11.07. 15:03
Ciao Gelato!
Örülök, hogy Nektek is jól sikerült! Jó havat, szép napokat!
Üdv!
gelato
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2007.11.06. 17:58
T.Janci
Örülök neki hogy Söldenben tudtál sielni.Anagy tömeg azért volt mert egész europábann keresztény ünnep volt és sokféle náció szabadságátitt töltötte sieléssel.Jómagam és barátaim 4 fő a világkupán voltunk kint 25-29ig.csak pozitiv élményeink voltak sájzézést magyarul stb hála istennek nem hallottunk.az ugymond szervezett sielést már évek ota kihadjuk söldenbe mert nekünk is rengeteg konfliktusunk volt a kulturálatlan viselkedést folytonos üvöltözös ba...megozást.utáljuk halgatni.a szerpentinnel kapcsolatban meg csak annyi hogy koránn fell kell menni kocsival és akkor nem kell araszolni. sok sieléssel eltöltött napot kivánok az idényre. csaó
janci
24 élménybeszámolót írt
24
18 éve tag
2007.11.05. 10:55
Nézve a korábbi hozzászólásokat, friss tapasztalatok: a Giggijoch felvonó a faluból üzemelt. A gleccserút tényleg autó-teszt, felfelé kettesben végig (héha 3-as, de vissza kell kapcsolagatni), lefelé motorfék felejtős (mire leértünk rendesen jött a fékek szaga...). Azért megúsztuk műszaki probléma nélkül! Diesel motorral lényegesen kímélőbb lehet felfelé (az én 1.6-os benzinesemmel ellentétben), de pl. egyik alkalommal egy nagy BMW automata váltós hajó ment előttünk, s mire felért teljesen elfüstölt a kuplungja, gondolom kikészült az automata ide-oda váltogatásától. Az ideális idő miatt végig száraz volt az út, így "elég" volt a téli guma, csapadékos (havas) időben azonban elengedhetetlen lehet a hólánc! Még annyit az útról, hogy felfoghatatlan számomra a szalagkorlát teljes hiánya...Szóval a fékek tökéletes állapota itt több, mint fontos!!!
janci
24 élménybeszámolót írt
24
18 éve tag
2007.11.05. 10:37
Sziasztok!
Fájó szívvel, de hazajöttünk! Egy nappal megelőztük a szervezett "besízőket", így szerdán még a jobbról-balról jövő "b...meg-ek" nélkül telt a nap a gleccseren, csodálatos napsütésben, ideális hőmérsékletben, első osztályú pályákon! Ugyanezek a viszonyok voltak jellemzőek teljes kinttartózkodásunk alatt, már ami az időjárást-pályákat illeti. Csütörtöktől (nov.1.) aztán egyre nőtt a tömeg. Meglepődve tapasztaltuk, hogy a németajkúak után a magyar volt a második legnagyobb számú náció a hegyen, csak az zavart kissé, hogy míg a 4 nap alatt egyetlen "sájze" sem hangzott el környzetünkben, addig néhány honfitársunk sajnos hozta a formáját idegenben is...! Felülemelkedve ezen, az ötnapos túra igazi élmény volt, kifogástalan (és olcsó) langenfeldi szállással, Aqua Dome relaxációval, hegyi túrával, és a legcsodálatosabb őszi természeti képekkel, amit valaha láttunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.