Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Murau - Kreischberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel - Nyári ajánlat MurtalGäste kártyával
ÜZENETEK (2719)Időben csökkenő Időben csökkenő
KovJózsi
44 élménybeszámolót írt
44
15 éve tag
2008.10.11. 20:05
Szab!
Legyen igazad! Légy büszke!
Üdv.
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2008.10.11. 06:14
...szerintem egy magyar befektetésre büszkék lehetünk, főleg, ha a sísportról szól a dolog. :).
KovJózsi
44 élménybeszámolót írt
44
15 éve tag
2008.10.10. 22:41
Kedves Mindenki!
Ne veszekedjetek. Nem a hotel a lényeg. A lényeg, hogy van egy új pálya és felvonó ezen a csodálatos helyen. A megszállott síelő úgy is egy szűk appartmanban lakik.
Nem tudom, hogy kell-e büszke lennem a gazdag Magyarokra, akik ausztriában fektetnek be. Ne menjünk ebbe bele.
Mindenkinek nagyon jó síelést Murau - Kreischbergben.
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2008.10.10. 20:46
Kedves valaki... Csak olyan információkat közöltem, amelyek a faluban és környékén közszájon forognak, ebből adódóan nem hiszem, hogy üzleti titokok lennének. Ha nem igaz most kérek elnézést, el tudom képzelni, hogy a helyiek tudják rosszul. Igazságalapja viszont ergészen biztos van. Én ezt hallotam, és feltételes módban tovább adtam. "A hír szent, a vélemény szabad!" Nekem ezt tanították az egyetemen és ehhez tartom magam. Másrészt személyes vélemény hogy néz ki a hotel. Nekem személy szerint nem tetszik, nem illik a tájba, akár ki is tervezte. De ezt mindenki eldönti magának. Büszkének meg büszeke vagyok ugyanúgy mint bármi másra. Ezzel nincs is semmi baj. (Ha nem lennék, nem tettem volna fel az építkezésről fotókat.) (Másrészt szerintem illene vállalni a neved és akkor így rendben is lennénk!)
relax resort
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.10.10. 10:13
A Relax Resort hotel építésével kapcsolatban számtalan helytelen információ jelent meg. Személyzet, finanszírozás, határidők, építés ütemterve stb. témaköröket illetően. A badarságokon túlmenően ráadásul üzleti titoknak minősűlő tárgykörben is közszemlére kerültek információk, természetesen szintén valótlan tartalommal.

A befektetők tájékoztatója alapján a szálloda az eredeti pénzügyi és építési ütemterv szerint halad, ez év december 6-tól fogadja a vendégeket Magyarországról, Ausztriából, és sok más országból is. A nemzetközi piacon működő szálloda befektetői köre magyar, egyébként egy osztrák tervezők által tervezett, osztrák kivitelezők által épített, a nemzetközi publikumra alapozó ausztriai szálloda épül.

"Jól értesült" forumozók számára is elérhető a szálloda vezetése, publikus információkat minden bizonnyal szívesen közölnek.

Én a szomszédos síszaküzletben dolgozó magyarként büszke lennék, hogy honfitársaim külföldön is beruháznak, nem feltétlenül közölnék a jó hírnév megsértésére alkalmas valótlan információkat.
Törpe 88
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2008.10.09. 19:43
Jókis képek.Legalább látok már valamit az új pályából.
Szőllős Péter
531 élménybeszámolót írt
531
18 éve tag
2008.10.09. 10:48
Képek a weblapról
baustelle-01.jpg
baustelle-02.jpg
baustelle-03.jpg
baustelle-04.jpg
issimus
268 élménybeszámolót írt
268
18 éve tag
2008.10.09. 06:29
Rövig jelentés a Kreischbergről:

Az új pálya és a felvonó teljesen kész van. Most már csak az új schirmbáron dolgoznak és lent a völgyállomás épületén, de ott gőzerővel. A régi intersport kölcsönzőt a földdel tették egyenlővé és egy háromszor akkorát építenek. Lesz benne tulajdonképpen egy kisebb Intersport bolt. Mellette ha jól emlékszem a tervekre valami vendéglátó egység lesz kávézó vagy ilyesmi. A két új hotelen is dologznak, a holland hotel szerintem két hét mulva kész lesz, de az új magyar hotellel eléggé le vannak maradva. A falakra most került fel a szigetelő réteg és ha belegondolok, hogy belülről még egy szög sincs kész, hát nem tudom, hogy két hónap alatt meg lesz-e. Bár voltak már csodák az építőiparban is. Minden esetre most már szemmel láthatóan csúszásban vannak. Egyébként pedig fent hó van, de hétvégére 23 fokot mond a völgyben, szóval ez biztosan elolvad még. ha november elejére jó hó lenne, akkor előfordulhat, hogy a Kreishcberg előbb kinyitna. De ez a ha-val kezdődő mondatok egyike...
Törpe 88
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2008.10.08. 16:10
Örömmel látom hogy kezd visszatérni a fórumra az élet.Mosttantól valószínúleg én is leszek.Mostmár megvannak az időpontok is hogy mikor megyek Kreischbergre szóval visszatért a síelős életkedvem.Várom már hogy kipróbáljam az új pályát:D
Morgocska
34 élménybeszámolót írt
34
16 éve tag
2008.10.05. 16:23
Sziasztok!
Köszönöm szépen a válszokat. szabop27-nek írom, hogy a képből arra következtetek. hogy a Vandaler szállás a hegyoldalon van,https://www.ferienhaus-vandaler.at -n néztem. Remélem, ebben voltatok. Csak azt nem tudom, hogy mennyire közelithető meg nagy hóban. Ha megirnád, megköszönném. Kisebb-nagyobb apartmanokat ír, elfogadható árn.
Köszi, köszi!!
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2008.10.01. 15:33
Már nálam is ,vinampal nem ment.
Húúúú de visszamennék idén is.Itt vannak a Februári képeim. Egy kis nosztalgia:

http://kep.tar.hu/szamotni/50561513#2
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2008.09.30. 22:14
Nálam megy.
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2008.09.30. 21:55
Ssak ez a videó nem akar működni legalább is nálam.
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2008.09.29. 18:32
Jó lesz az, bizony!
szabop27
14 élménybeszámolót írt
14
18 éve tag
2008.09.28. 20:56
Szia Morgocska!

Mi 4 éve voltunk Wandaler-éknél.
Van egy több appartement tartalmazó házuk. Ennek a felszereltségével nem voltunk teljesen megelégedve.
Azonban van egy különálló ház a St. Georgen-i domboldalban. Emeletes ház kerti tóval, minden igényt kielégítő felszereltséggel és kényelemmel. Egy apró negatívum, hogy 8 főre jutott egy fürdő.
Az ára is egészen baráti.
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2008.09.28. 13:56
Én a közelben ajánlanám a Pension Trieb házat. Nagyon kellemes apartmanház kedves háziakkal és finom reggelivel. Ha közvetlenül velük intézed a szállást 17 euro/ nap+ reggeli.

A pályától kb 7 perc kocsival

cool
Morgocska
34 élménybeszámolót írt
34
16 éve tag
2008.09.28. 11:42
Sziasztok!
Lassan beindul a szezon. Az érdekelne, hogy a Kreischbernél,vagy a környékén volt-e már valaki a Wandaler apartmanokban, ha igen, akkor irna nekem bővebben róla?
Köszi előre is. Esetleg a közelben egy jó, és nem drága apartmant tud-e valaki 4-6 főre.
Köszönöm a válaszokat.
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2008.09.12. 16:56
Szia Issimus!

En ertettem felre, nekem valahogy ugy jott le, hogy fent epul egy szalloda.

Replaci
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.