Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Feketelista

ÜZENETEK (160)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2006.02.18. 15:03
Megtettem,de a "Minden egyéb..."rovatban.Úgy gondoltam hogy ott jobb helye lesz.
mayol
23 élménybeszámolót írt
23
20 éve tag
2006.02.17. 14:29
Azt gondolom, hogy sajnos nyithatnánk egy ilyen topikot a síboltok részére is tehát, hogy melyik boltba ne tedd még véletlenül sem a lábad. Én rögtön kezdem a BAH csomópontnál található SPIN-OUT nevű üzlettel ahol csak addig jó vevő a vevő, amig ki nem fizeti a cuccott de utána ha garanciális probléma akad még nekem kell veszekednem az igazamért. Pedig egy háromnapja használt snowboard cipőnek nem illen leesnie a talp felének. Erre a válaszuk, hogy erről ők nem tehetnek. Ilyet... Szóval eléggé tele van a hócipőm az un. kicsi szakboltokkal mert az esetek töbségében inkorrektek! És pont a multikban nem csalódtam eddig hozzáállásban, pedig mindig őket szídják, hogy tönkreteszik a kicsiket. Hát úgygondolom amelyik megérdemli azt tegyék is. Közöttük van a SPIN-OUT!
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.02.02. 23:31
coronánál megspórolható az az együléses, ha nem St Coronába mész be, hanem előtte lefordulsz Unterberg felé/nél és akkor a csákányossal egyből a négyesnél lyukadsz ki!
Mönichkirchenhez annyit,hogy jövőre két új négyüléses lesz ott, az egyik pont a régi egyszékest váltja fel!
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
2006.02.02. 20:08
Tényleg az alagút, amikor ott jártam, még nem voltam egy Hermann Maier és néha majdnem eltrafáltam a falát. Még nem voltam Mönichkirchenben, de, ha ott is ilyen együléses libegő van, akkor nem is megyek.

Kulacs
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.02.02. 08:57
Lachtalt annyira szidjatok, hogy mar kedvem tamadt kiprobalni. :-) Ennyi szornyuseget nehez elkepzelni.
Krisi
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.02.01. 16:20
Sziasztok!
Én saját hibámon kívül már háromszor voltam Lachtalban. Egyetértek azokkal akik nem javasolják. Annyi jó hely közül lehet választani, ezt nem kell ha nem muszály. A szállások még elmennek, de mindig szél van és e miatt gyakran (hetente átlagosan 2-3 nap) lezárják a pályák többségét. Ami ilyenkor marad az kb. Mátraszentistván. Egyébként valamelyik mafla utazási iroda még le is írja mint különlegességet, hogy itt található Európa legmagasabban fekvő szélerőmű rendszere! Ez bizony így van, e ahol szélerőmű van ott rendszerint szél is van! No ennyit erről.
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2006.01.31. 10:56
Nem kevered véletlenül a közeli Mönichkirchennel? Ott van ugyanis egy legendás 20 perces együléses. A St.Coronán inkább a híd alatti átjáró borzalmas. Elötte meredek jeges rész egy kanyarral, majd bent hirtelen elfogy a hó, ha estleg szórtak be, akkor latyak lesz és egy kanyarral ki. Közepes tudással is nehéz esés nélkül meguszni, a legrosszabb meg, hogy tumultus alakul ki elötte, meg néha bent is(tömeg a földön fekve, amit a kanyar miatt nem lehet előre látni).
kulacs
110 élménybeszámolót írt
110
20 éve tag
2006.01.30. 19:59
nem mondanám, hogy feketelistás, de nem szivesen mennék vissza St. Coronára. Az az együléses felvonó, a maga 15 perces menetidejével igen borzalmas.
Bárcsak itt Budapest mellett lenne egy vacak siterep alig 100 km-es pályarendszerrel....

Kulacs
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2006.01.30. 14:48
En is valahogy ugy vagyok vele mint Agent, annyira meg egy sipalya volt rossz, hogy ne mennek vissza rogton, ha van ra lehetoseg.

Szlovakia vedelmeben: Azert 3 euroert sehol nem kajal be ugy az ember mint a szlovakoknal. :-) 6-8EUert pedig nem lattam meg szallast Ausztriaban.

Ami szerintem fontos, hogy tajekozodjon ez ember, hogy hol mire szamithat.
- Ne menjen a ratrakolt/agyonkezelt palyat szereto ember Del Chopokra.
- Ne menjunk melyhosizni del Tirolba. :-) (Persze kiveteles alkalmak lehetnek.)
...
totya1
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.30. 12:22
Kerüljétek Mariazell Grazerhof szálláshelyét!!!!
Olyan étkezési ellátást adnak, ami vérlázító!!
A minőség és a mennyiség is megalázó! Bár nem hízókúrára készűl az ember, de a magyar korházi ellátás az övékét felülmúlja. A Car-tour szervezésében voltam, szerintem valamilyen szinten ezért Őket is terheli felelősség. Vagy mondanák meg indulás előtt, hogy a kaja fejpénz max!!! 2 Eu, vagy ha nem ez a megállapodásuk az üzemeltetővel, ellenőrizzék!
A hely minden más szempontból csodálatos!!!
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.01.15. 13:48
Nálam semmi nincsen feketelistán, örülök ha síelhetek:-)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.01.14. 00:05
a raxalpe elsősorban sítúrázó hely, ill hótalpas kirándulások, ezekre viszont rendkívül ideális+freeridere is nagyon jó. normál alpinsíre hanyagolható

nálam rohr im gebirge van a feketelistán
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2006.01.05. 17:14
Nekem egész Szlovákia a feketelistámon van, az ár/érték arányban a legrosszabb szerintem.

Konkrétan
1. Ausztriában Raxalpe a feketelistám éllovasa, még 89-ben voltam ott 1 napot, összesen 1 pálya van, amit egy csákányos szolgál ki. Az, hogy hogy kerültem oda, egy külön "élmény".
2. Nekem Cortina d'Ampezzo nagyon nagy csalódás volt, széttagolt, önállóan apró pályarendszerek, a Borca di Cadore (az olimpián volt a falu, azóta sem nyúltak hozzá) hihetetlen lepukkant.
3. St Moritz a nagy név ellenére gyengus, 4 külön pályarendszer, a legnagyobb sincs 100 km, drága és semmi különös, a város maga pedig csúnya.
4. A "magyar" helyek közül Val di Fiemme szerintem nem éri meg az utazást, alig jobb, mint Hochkar.
5. Verbier svájcban az árához képest, meg a meghirdetett 410 km-es pályarendszerhez képest csalódás, bár önmagában egy nagyon klassz hely, de többet vártam.
Head
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.04. 14:44
Én is voltam Lachtalban karácsony előtt a Lachtalhausban. Szerintem a szállás korrekt volt, a reggeli lehetett volna bőségesebb de a vacsora rendben volt. Összeségében ár/szolgáltatás arány pedig nagyon kedvező. Pálya: amikor mi voltunk már volt elég hó, csak a szél volt zavaró időnként a pálya felső részén. Mindenesetre nekünk inkább kedvező tapasztalataink voltak.
doki40
17 élménybeszámolót írt
17
19 éve tag
2006.01.04. 12:45
Mi is most jöttünk haza Lachtalból, a Hotel Tanzstattban töltöttük az évvégi napokat.
Mind a szállás, mind az ellátás rendben volt
pedig a Car-Tournál fizettünk be.
Mindekinek csak ajánlani tudom, nagyon jó az ár-érték aránya, ha figyelembe vesszük mennyibe szokott kerülni egy 1600 m-en lévő szaunás, merülő medencés pályaszállás. Az egyetlen negatívum talán, hogy a pályák tetején erős, hiodeg szeles időt fogtunk ki.
Ami viszont érdekes: Jővőre nyi9tnak egy tök jó apartmantelepet, az első házakat már meg is lehet nézni. Mi jövőre oda fogunk menni!
Szafi
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.02. 13:55
Korábban megírtam a közeli osztrák síterepekkel foglalkozó fórumon a dec. közepén Lachtalban eltöltött 3 nap "élményeit". Nem Cartour, hanem Campus Club szervezésében 2 éj 7900Ft-ért félpanzióval túristaszállónak megfelelő jó szállás, "puritán" étkeztetéssel, de panasz nem lehet rá. Ám a pályákra annál inkább. Noha nincs megkülönböztetve fő-, elő-, illetve szezonon kívüli ár, és mértékét tekintve főszezoni, a pályák fele zárva volt. Amikor ezt a pénztárnál szóvá tettük, akkor vállrándítás volt a válasz. A nyitott pályákon is 50-100m2-es kavicsos foltok, valamint kockacukor és féldió nagyságú jéggel borított hasonló méretű terület is benne volt az árban. Itt pénzt kérni tudnak, szolgáltatni érte nem.
Sebat
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2005.12.29. 15:40
Sziasztok! Ott voltam Lachtalban, nem a pályákkal van a baj, hanem a szállással. Tavaly ugyanitt másik szálláson korrekt ellátást kaptunk, igaz főszezonban teljes áron. Ami most a Lachtalhause szállóban folyt, az kész botrány.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.12.29. 13:06
Bár nem AUT, de ujfent ellene szavazok: SAPPADA!
No.1 az én feketelistámon.
Lachtalt nem ismerem, bár ez a car-touros szervezést már én is hallottam!
sziky21
17 élménybeszámolót írt
17
18 éve tag
2005.12.29. 11:17
Ez a téma nem is rossz ötlet, poné, hogy az ellenkezőjét meg én indítottam. Szerintem nagyon sokan Lachtalt fogják mondani, főleg a car-tourssal;) Nekem nics hozzászólásom, mert nem volt még ilyen élményem...
apacuka
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2005.12.29. 09:56
Sziasztok.Szeretnem,ha leirnatok a tapasztalataitokat azokrol a helyekrol,ahova az eletbe tobbszor nem mennetek vissza,es az ellensegeiteknek sem ajanlanatok.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.