Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

specialk által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (78)Időben csökkenő Időben csökkenő
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2007.11.13. 15:12
Freni!

Ha ilyen sokan vagytok, akkor érdemes egy hüttét keresni. Bár akkor magatoknak kell főzni.
Tudom ajánlani Lachtalban a Schlatterer Hüttét ( https://www.erlebnishuette.at ). Pont annyi hely van benne, ahányan ti vagytok. 3 szintes, tiszta fa minden, Meleg, van több fürdő és wc, és van szauna is!És tényleg pályaszállás. Ha kellenek képek, akkor küldök. Mi tavaly február elején voltunk. És csak jót tudok róla mondani.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.23. 17:53
DenesJ második képén a háttérben a Schlatter Hütte van! Jajj de jó megint látni!
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.18. 20:36
Köszi Malee22! Örülök, hogy jól érezted magad, és remélem jövőre is velünk tartassz, ha szervezek síelést! De az még messze van!

A Schlatterer Hütte internetcíme: https://www.erlebnishuette.at Emailban mindent le lehet velük beszélni.
A házibácsi nekünk is adott páleszt, de nem látogatott meg minket hét közben...
Ezt a szállást mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Ilyen jó helyen még nem laktam eddig.

Akik most mennek tuti pályákkal fognak találkozni. Tényleg jót tett a pályáknak a friss hó. Bár a havazás előtt is mindent megtettek a helyiek a minőségi síelésért.
Szóval nekem nagyon tetszett Lachtal. Menjetek bátran!
Üdv
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.08. 17:46
Köszi szépen Jujika!

Remélem, mi is szép élményekkel térünk haza!
Köszönöm az infót!
Üdv
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.04. 16:16
Szia!
Esetleg azt meg tudod mondani, hogy uszoda van-e környéken? Vagy a MOnarchia Parkban lévő medencét más is látogathatja-e, nem csak az, aki ott lakik?
Előre is köszi

Üdv
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.02.04. 12:24
Jujika!

Már nagyon várom a beszámolód!
Esetleg emailban kérdezhetnék majd pár dolgot? ( az enyém : specialk(kukac)freemail.hu )
Előre is kösz!
Üdv
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2007.01.30. 07:49
Zsuy!
Hála neked a képekért! Mi két hét múlva megyünk, és már nagyon be vagyok sózva! Ezek a képek igen megnyugtatóak!
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2006.12.11. 18:07
Szerintem 16-án fog nyitni. Nyugi :)
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2006.12.11. 07:33
Azt jelenti, hogy 2006.12.16-ra elhalasztotották a a szezonkezdetet.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2006.11.21. 18:29
Akkor megelőztök minket. Mi febr 10-17-ig megyünk. Remélem, hogy tényleg olyan szuper, mint amilyennek a honlapjukon tűnik.
Remélem, hogy majd beszámolsz :D Esetleg majd kérdeznék pár hasznos infót, ha hazajöttetek ( pl edények száma, fajtája )
Jó utat nektek!
Üdv
Special K
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2006.11.12. 17:21
Nem kell buszozni, az egész egybefüggő. Persze zárás felé figyelni kell, hogy vissza tudjál síelni a kiindulási ponthoz, ahol a kocsidat hagytad, vagy a szállásodhoz. Mert ugye nem kicsi a hely.
Én tavaj voltam, és nagyon tetszett!!! Bár a Carnia pályának a tetején van egy iszonyat lapos rész, amire előtte fel kell gyorsulni, mert különben egyszerűen elfogy a lendület, és jön a szenvedés. De azért érdemes kipróbálni, de inkább délelőtt, vagy kora délután próbáld ki, mert a nap végén mindenki ott akar még egy utolsót csúszni, és hát tömegben minden sokkal idegtépőbb.
De nagyon jó hely!
Egy pár üzenettel feljebb már írtam, hogy mi hol laktunk.
Jó síelést!
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2006.11.10. 14:48
Szia!
Mi ide megyünk februárban a barátokkal: https://www.erlebnishuette.at
Szerintem nagyon tuti lesz. Már alig várom.
Nekem rögtön válaszoltak, és angyon kedvesek voltak!
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2006.10.30. 19:40
Mi tavaly voltunk egy 12 fős társasággal február elején itt. A Flaschberger Kempingben laktunk. Ugyan ez 10 km-re van a Millenium Expresstől, de az apartmantól nem messze áll meg a síbusz. Az apartman nagyon jó volt, és a nagyon kedvező volt az ár is. Mindenkinek tudom ajánlani.
http://www.flaschberger.at/
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Lachtal
2006.10.21. 17:37
Sziasztok!
A Schlatterer Hüttében lakott már vki? érdekelne a véleménye. ide megyünk barátaimmal egy hétre. És bár a honlapjuk bíztató, egy személyes véleményre is kíváncsi lennék.
Ha hazajöttünk, majd beszámolok.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Dobogókő
2006.01.27. 06:55
Na, megvolt a tegnapi síelés! Nagyon élveztük. Amikor megérkeztünk, akkor rajtunk kívül csak néhány ember volt még. A pálya nagyon szépen elő volt készítve. Délutánra a meredek részen előjöttek a kavicsok vagy fagyott földdarabok, nem tudom. Ez már annyira nem tetszett. De a délelőtti csúszkálás nagyon jó volt!
Délelőtti síelésre mindenkinek tudom ajánlani.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Dobogókő
2006.01.25. 10:26
Sziasztok!
Volt vki az elmúlt napokban síelni itt? Leírná a tapasztalatait? Milyen a pálya minősége ( van elég hó, mi a helyzet a kövekkel )? Holnap tervezünk itt egy kis csúszkálást, és jó lenne friss infókkal felszerelkezve menni. Elöre is köszi a segítségeteket.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2006.01.13. 07:57
Én is rajtuk keresztül foglaltam a szállást február elejére. Én csak a férfival beszéltem telefonon, de nekem is nagyon pozitív véleményem van róla. Sajnos volt olyan, hogy a kinézett apartman időközben elkelt, de ilyen van máshol is.
Majd kiderül, hogy milyen lesz a szállás valójában. Majd beszámolok róla.
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
Topik: Hochkar
2005.10.01. 13:49
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy ugye van Hochkaron síbusz? Ha van akkor valyon merre közlekedik, melyik falvakba megy be? Milyen gyakran jár?
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.