Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Lazac által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (34)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.24. 14:19
Köszi fiúk!!
Egyébiránt gondoltamrá, hogy ide írok: https://sielok.hu/forum/viewforum.php?l=20, csak a hozzászólások java még 2006-ból való.Itt azért frissebbek vagytok.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.24. 12:20
Volna egy más jellegű kérdésem védő felszereléssel kapcsolatban. Van már térdvédőm, sisakom, teknőc páncélom. Szerintetek van még valami, ami fontos lehet? Az ide szezonban már szeretnék ugrálni, korlátozni stb
Előre is köszi
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.24. 10:16
Én azt mondanám, menj biztosra. A wax soha nem árt neki, akár megcsinálták gyárilag akár nem.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.20. 11:11
Sziasztok!

Eddig nem hordtam soha és nem is volt tervben, de meg változtattátok a véleményemet.
Meg tértem a jó voltotokból és már ki is választottam az áldozatot egy R.E.D Mutiny. Állatul néz ki, olyan mint egy katonai bimbi. Tippet is kaptam hol vásárolhatok. Tél imádók előre..

Üdv
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.20. 10:57
Sziasztok!

Én viszonylag kezdő vagyok tavaly kezdtem board-ozni. Vettem egy L4Y lapot, kötést. Az eladó esküdözött, hogy nagyon király és ez nekem való, mert kezdő vagyok…(30000-ér)
Aztán amikor az oktató meglátott nyomulni vele majdnem sírva fakadt, mert hogy a kis habmagos lap nem bírta a 96 kilómat, és csavarodott mindenfelé. Gyorsan becseréltem egy famagos Palmer lapra, végig nyúztam vele 8 síterepet és mindenhol bizonyított. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem bevált. 80-ról 60 ezerre volt le árazva tehát nem volt őrületesen drága sem.

Üdv
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.20. 10:15
Én mindenképp mennék, max el hüttézel, ha tré lesz az idő. Ha viszont tudtál voln a síelni utólag bánni fogod.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.20. 06:13
Kösztem szépen!!!
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.19. 15:56
Sziasztok!

Szeretnék venni egy R.E.D Mutiny sisakot, tudna valaki segíteni hol van olyan bolt ahol kapható ez a márka. Net-ről megrendelhetném de nem ártana felpróbálni stb..

Előre is köszi
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.06. 11:35
Még egy dolog.
Roly, nekem azért ugrott ki mindíg a térdem, mert egyik oldalon lazák voltak az ínszalagok, és terhelésnél a gyengébb ellenálás irányában billent. Rendszeresen meg történt,és alkalmanként min. egy hét fekvéssel járt. A szalagok erőssítése és a térdvédő ki küszöbölte a próblémát. Egyébként a mindennapokban nem volt gond csak ha jobban terheltem: hegyi túráknál lejtmenetben, buli közben mikor tüzet ugrottunk át stb...
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.06. 11:25
Szia mindeniki!

Nekem a mindkét térdemen durván megnyúltak az ínszalagok (belül), egy ismerősöm javaslatára megkerestem BP-n egy orvost, aki Indiában fejlesztette művészetté, az orvoslás tudományát. Kettő gyakorlatot tanított a probléma kezelésére, amelyeket min. 40 napig ismételve, megerősödnek az ínszalagok. És működik. Ennek ellenére én nem bízom a véletlenre a dolgot és nem board-ozok térd merevítő nélkül. A fémszálasat vagy betéteset ajánlanám. A normális minőség kb 20-25 ezer körül kezdődik, de ha szakorvossal felíratjátok, 4 ezer körül beszerezhető ugyan az a szerkezet, nekem ennyit megér a tudat, hogy többet nem száll el a térdem. Ezen kívül minimális porcleválásra azt javasolta, minden reggel langyos vízzel toljak le egy gerezd fokhagymát. Fontos a langyos víz, mert erre nem repül rá a gyomrunk, és nem kezd el emészteni, mint a meleg vagy hideg étel italnál. Ez azért kell, hogy a fokhagyma gyógyító hatását a bélrendszerben felszívódva fejtse ki. A térdben lévő izületi folyadékot növeli, és elkocsonyásítja a pici porcdarabokat és növeli a térd "kenését"

Ui: remélem segítettem

Sziasztok
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.06. 10:36
Semmi pénzért se hagynám ki.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.04. 16:06
Remélem jó lesz, köszi.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.04. 14:25
Kicsit flusztrál, szerettem volna kipróbálni az Epényi pályát. Hallottam róla rosszat is jót is,de tavaly ki hagytam. Idén nem szeretném de hó nélkül nehéz lenne ugye bár. Eplényben voltál már?
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.04. 14:12
Szia Szab! Milyen területre olvastál előre jelzést? Nálunk lesz "rossz" idő, vagy a környéken is pl. ausztria?

Csaó
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.