Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kazi79 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (128)Időben csökkenő Időben csökkenő
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2007.01.03. 22:50
Szia!

Mi is tavaly voltunk Jasnán, február 10-e hétvégéjén. 15 perc csúszás, 30-35 perc várakozás hétvégén, péntek még nyugis a 6-üléses felvonónál.
Szóval szerintem sokan voltak!
A pályák tényleg nem rosszak, a síbuszokon viszont úgy utazol mint a heringek.

De egyébként élvezetes!

Üdv
Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.12.30. 22:28
szia!

Haznos lehet Neked is ez az oldal, nemrég találtam:

https://www.nemosport.hu

Üdv

Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.30. 22:25
Sziasztok!

A szállást keresőknek és oktatót keresőknek találtam egy oldalt:

https://www.nemosport.hu

Üdv
Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.10.24. 07:00
Sziasztok!

Mi már harmadik éve készülünk a gyerekekkel Csehországba, a lengyel határ mellé.
A falu, ahol lakunk Kouty nad Desnou, kb. 400 km Celldömölktől.
A szállónk a Penzion Oaza: https://www.penzionoaza.cz
Innen kb. negyed órás buszozással elérjük a Sedlo nevű síterpet a Jesenik hegyen.
Kellemes, olcsó, normális pályákkal, kevés sorbanállással.
Ez pedig a síterep: http://www.skiklub-su.cz

Azt tudni kell, hogy egy kicsi pályája van a szállónak is, amire egy ratrak van. Ez csodás előkészítést jelent minden nap.

Üdv

Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.10.09. 12:51
Sziasztok!

Nagyon hasonló véleményem van, mint az előttem szólónak!
Mi is a Hotel Bocian-ban voltunk, annyi különbséggel, hogy az én terhes feleségem feljött velünk a hegyre, mert jól el tudta tölteni az idejét ott is.
A pályákról ugyanaz a véleményem nekem is!
Üdv
Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.10.02. 09:10
Sziasztok!

Mi tavaly voltunk a Jasnán úgy, hogy Liptovsky Mikulas-on (azaz Lipótszentmiklóson) volt szállásunk.
Az utat a Car-tour-nál fizettük be, félpanzió a nem túl igényes hotelben. De cél szentesíti az eszközt, ezzel különösebben nem törődtünk. Van szauna, áraik eléggé jók. Szauna van, sörbár van.

Jasnán, ha újra mennénk, akkor pályaszállást keresnék, mivel a síbuszozás (30 éves Karosa buszok 60 kmh-val a szerpentinen dugig tömve síelőkkel) nem volt kellemes élmény, mivel csak a lenti parkolókba engedtek be bennünket reggel 9:30 kor.

Az ottani étterem olcsó és nagyon jó! Ott lehet melegedni is. (Feleségem hat hónapos terhesen sétálgatott, melegedett!)

Szóval a déli oldalra nem mentünk át, de az északi nagyon rendben volt, természetesen a sorban állás kivételével! Az nagyon gázos: negyed óra csúszás, 45 perc sorban állás hétvégén!
Javaslom a hétköznapokat!

Szóval szerintem érdemes kimenni, de ha jól emlékszem, a Lucky apartmanoknál buszt kell használni!

Üdv

Kazi
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.02.26. 19:52
Sziasztok!

Én is meglepődtem kicsit a leírt negatív tapasztalatokon!
Én összesen 6 napot síeltem eddig Csehországban különféle pályákon, de megállapthító, hogy a legkönnyebben a ratrakotl pályán ment.
A jasnán 3 napot töltöttünk el, ahol jobbára a Zahradky hosszú kék pályáját használtuk. A teteje valóban buckás colt (a piros résznél), de onnan lefelé semmi gond nem volt.
Szerintem még ily csekély sítudással sem okoz gondot a kezeletlenség. Kicsit meg kell szokni!
Persze Ausztriában még nem síeltem, de jó pályán már igen.

Szóval akárki akármit mond, nekünk pozitív élmény volt!
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2006.02.19. 14:39
Sziasztok!Mi (8 felnőtt 3 gyerek) 02.10 és 12 között voltunk a Jasna-n.
Szállásunk Liptószentmiklóson volt a Hotel bocian-ban. Nem a legszínvonalasabb, de a célnak megfelelt. Meleg volt, volt elég hely szárogatni, volt szauna, elég jó volt a kaja.
Innen kb. 10 perc volt a Jasna lenti parkolója, onnan sajnos 9 után nem engedtek bennünket fel.
Innen ment a síbusz, ami felvitt bennünket a Zahradky-ig. Mivel gyerekek is voltak, és én is kb. 5 napot síeltem eddig az Otupné-hoz is szerettünk volna felmenni, de oda nem ment fel a busz.
Kaja: az Al Pacin éttermet ajánlom, nagyon figyelmesek, gyorsak, finomak az ételek!
Egy Zlaty Basan - 30 korona
Káposztalves - 35 korona
Rántott sajt - 95 korona
Ránoitt szelet - 140 korona

A pályák nagyon jók voltak, mia a zahradky kék és piros pályáit próbáltuk.

Ja:
Negatív élmény a hosszú sorbanállás (főleg a gyerekek miatt, ők ehhez türelmetlenek)

Minden jót!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.