Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bosznia-Hercegovina: Jahorina topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2011.02.13. 15:15
Szia Mitro,

igen, visszaértünk, nagyon szép volt, és gyönyörü idö is volt. Képeket én sajnos nem készítettem, de majd meginterjuvolom a fiamat.
Szerintem Jahorina minden szempontból nagyon jó terep, és ha az összes pálya müködik, egy hétre böven elég változatosságot is kínál. Sorbaállás szinte alig van.
Egy hátránya viszont minden kétséget kizáróan van: sok hó kell rá. Én erre a terepre 80 cm alatt nem indulnék el (mégegyszer). Köves, és valamiért nem használják az ágyúkat o C° alatt sem, ezért hamar elfogy a hó a gondos napi kezelés ellenére is. Ha viszont elegendö hó van, minden igényt kielégít.
Előzmény: (mitro 109805)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2011.02.13. 09:01
Szia Taormina!
Gondolom, már hazajöttetek. Milyenek voltak a pályák? Volt végül elegendő hó? Egy-két képet is tölts fel légyszi! Köszi.
Előzmény: (Taormina 106576)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2011.01.28. 18:51
Hú, akkor nem tom, melyik az; amire én gondolok, az a többitöl különállóan az út másik oldalán megy, keresztül az erdön, és annak se az elején se a végénél nincs a közelben semmi vendéglátóipari alegység.
Ez minden másnál mélyebbre megy le.
Előzmény: (pasity 106484)
pasity
192 élménybeszámolót írt
192
16 éve tag
2011.01.28. 11:10
Idén még a Skocinje (Praca) nem ment ami a leégett Jahorina hotel előtt megy le kb 1000m-ig ( nagyon klafa 2 laza pálya van itt).Onnét indul ahol a Rajska Vrata étterem van.
Váltással soha semmi gondunk nem volt 1 eu=1.96 km.
Bár behoztak valami rendeletet szep. 1 -el hogy hivatalos helyen(?) nem lehet(mernek) eu-t elfogadni.
Nekunk a boltokban,éttermekben nem volt gond.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.