Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kitzbühel topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
zjuhasz
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2011.09.22. 21:07
Pont erre lennék kíváncsi. Jöttem már le nem egyszer jeges pályán (Gran Risa) meg méteres kádak között Lomnicon, illetve DH pályán pl. a Saslongon, Kandaharon, pont ezért lennék kíváncsi, hogy én, aki 30 éve sízek évi egy hetet, mit tapasztalnék egy ilyen pályán. Nyilván nem teljes sebességgel, még akár csak egy pályabejárás szerű rolózást is kipróbálnék. Vagy a saját (még biztonságos) teljes sebességemmel mennyi idő alatt érnék le. Sztem, ha a nagyok jönnek 2 percet a Streifen, akkor a magyar bajnok 2 és felet, én talán 5percet... Az kb. 60km/h óra alatti átlag. Már, ha állva tudnék maradni azon a korcsolyapályán...
Előzmény: (Stani 120980)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2011.09.22. 20:01
Bár a kérdésre nem tudom a választ, de annyit azért megjegyeznék, hogy egy versenypályán hobbifelszereléssel hobbisízőként lemenni nem egy nagy élmény, ti. iszonyatosan kemény és meg van döngölve.
Előzmény: (zjuhasz 120885)
zjuhasz
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2011.09.19. 21:44
sziasztok,
télen Kitzbühelt vennénk célba,a VK futam utáni hétvége környékén. Vajon a verseny után mennyivel nyitják meg a Hahnenkammot?
köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.