Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csababarca
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2016.01.06. 23:12
Rendben.
Igazából csak attól félek, hogy elmegyek "rutintalanul" egy ilyen nagyobb használtboltba, és rám akarnak beszélni valami gyenge lécet.
De csak nem.

http://mafisi.eu/hasznalt-sifelszerelesek/silecek/head-shape-72-pro-3

most konkrétan ezt néztem ki, persze élőben fog kiderülni milyen.
Előzmény: (minerel 185675)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.01.06. 22:44
Nem értek hozzá de simán vennék. Ha elég anyag van még az élben illetve a felületén nem látod, hogy kapott volna az élettől akkor nem annyira gáz szerintem. A kölcsönzős léceket nem szokták óvni . Ami már igen használt azon azért látszik is és a középhaladó léceket sem azok bérelik akik ki tudják taposni a belét :-)
Alkudjál az új lécekre is! Mit vesztenél vele? A síboltok sem őrizni akarják a léceiket hanem eladni :-)
csababarca
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2016.01.06. 21:30
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Arra gondoltam,hogy vásárolok használt sílécet, nézegettem is oldalakat, mafisi,montagna, stb....
Kérdésem,hogy szerintetek megéri ez? Olyan 30-40 körül áldoznék rá maximum, egyszerűen ez is a teteje a jelenleg ráfordítható keretemnek.
Látom,hogy vannak ilyen árkategóriában is bőven használt cikkek, de nem tudom érdemes e.
Azért gondoltam erre a megoldásra, mert idén végre a szokásos egy hetes sítábor mellett szeretnék többször is elmenni a helyi síterepekre is 1-1 napra, illetve szlovák-osztrák terepekre 1-2 napra, amik közel vannak.
Talán jó lenne saját léc, mintsem bérelgetni.

Javasoljátok használ síléc vásárlását,vagy sem? Illetve mire figyeljek vásárláskor,vannak e kerülendő modellek,stb?
Vagy esetleg ha figyelgetitek akár itt a használt terékeket, van olyan ami most bestbuy kategória használtan, 170es méretben? Középhaladó szintre lőném be magam, de inkább az aljára.

Előre is köszönöm, minden válasz,javaslat hasznomra válik!

Csaba
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.