Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2017.11.14. 16:02
A Gopass gyakorlatilag neten keresztül feltölthető kártya. Nem emlékszem már, hogy van, de emlékeim szerint regisztrációkor érdemes azt választani, hogy postázzák a kártyát. Ehhez 2 Euro kauciót kérnek, ami a helyben vásárolt kártyáknál is ugyanannyi. A Gopassod névre szól és nem kell/nem érdemes visszaváltanod. Bármikor, ha mész, előtte neten megveszed a jegyet, a rendszer hozzárendeli, másnap nem kell sorban állnod, plusz kicsit olcsóbb is. Elő és utószezonban nem csak pár Eurót spórolhatsz vele, mert vannak sokszor 16 Eurós napijegyek, amikor a kasszában már 32. Erről küldenek előtte hírlevelet.
Szezonbérlettel is feltöltheted, tavasszal megvéve a következő szezonra 200 Euro.
Ja, még egy: csak a saját nevedre tudsz jegyet boltolni. Ha ketten mentek két Gopass kártya kell, ha tizen, akkor tíz.
Előzmény: (mt.nagy91 196581)
mt.nagy91
2 élménybeszámolót írt
2
10 éve tag
2017.11.14. 15:09
Sziasztok!

Februárban 4 napot síelnénk itt, de a síbérletekkel kicsit, összezavartak, vagy csak én nem értem hogy működik. Ebben tudtok nekem segíteni?
Az tiszta hogy helyszínen a kaszában annyi amennyi, de a jegyáraknál a másik két sor (GOPASS) az mi is hogy annyival olcsóbb? Illetve az hogy működik? Odáig eljutottam hogy regisztáltam a gopass oldalon.

Köszi a segítséget előre is!

Máté
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.