Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Semmering - Stuhleck topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2021.12.19. 21:47
Szia!
Ma voltam, igen kérték. (EESZT-s EU igazolást is elfogadják nyomtatva)
A kasszánál is megnézték, hogy hanyadik oltás és milyen.
Előzmény: (Japi 213444)
Japi
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
2021.12.19. 19:42
Szia,

A határon a Green Passt nézték?


Köszi
Előzmény: (solti 213442)
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
2021.12.19. 19:06
Szombaton (12.18) voltunk a Stuhlecken, elég jól sikerült!
9 után picivel érkeztünk Bpről (6os indulás), a lenti nagy parkolóban parkoltunk a szokásunktól (Mittelstazion fölött) eltérően, de volt bőven hely, csak a sor volt hosszú a pénztárnál (20p). A sorban a védettségit is ellenőrizték (nem mellesleg a soproni határon is!). A felvonóra viszont már nem kellet várni sőt, a szombat ellenére napközben se volt vészes a helyzet (5p max, nekem annyi se, mert egyedül síelgettem a nap nagyobb részében). Az ülős felvonókból mindegyik ment, pályák nagyobb része is rendben volt (Promibahn mellett volt egy kis rész lezárva, meg a skiline-os videó se ment, de sebaj)
Ebédnél a w11 felső állomásánál voltunk, ahová néha kisebb néha nagyobb sor árán lehetett bejutni, védettségit néztek itt is, meg a létszám is korlátos volt. Én 5p alatt jutottam be 1 környékén. Bent amúgy volt minden szokásos, jöhetett a jól megérdemelt kasekrainer 😀
A pályák délutánra romlottak (pici jegesedés), de síelhető maradt, maradtunk kb zárásig.
Kedvenc pálya a hátsó rész volt, most szerencsére a szél se volt nagy.
Hazafelé (Bp) az út eseménytelen lett volna, ha az M1 nincs tele kismillió hazafelé tartó vendégmunkással...

Éveken át tartottam a hétvégi naptól Semmeringen, de ez most teljesen pozitív meglepetés volt, bár ebben biztos benne van, hogy a covid lockdown után a boltok is csak mostanság nyitottak náluk...

ui: és mázlink volt, mert hétfőtől szigorítanak a belépésen...

szerk: ffp2 maszk kellett a buborékos felvonókon, szóltak is ha nem volt! Ahol nincs buborék, ott nem kellett! Meglepően sokan le se vették a maszkot, abban is síeltek! Persze olyan is volt aki a felvonón is egyből levette, engem is baromira zavart...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.